عرضه اسکایپ با قابلیت مکالمه گروهی با کیفیت 1080P در تلویزیون‌های سامسونگ

شماران سیستم – شرکت مایکروسافت به عرضه یک بسته به‌روز رسانی جدید برای سیستم اسکایپ دست زده است که این بسته مربوط به تلویزیون‌های هوشمند بوده و برای تلویزیون‌های شرکت سامسونگ طراحی شده است.

شرکت مایکروسافت به عرضه یک بسته به‌روزرسانی جدید برای سیستم اسکایپ دست زده است که این بسته مربوط به تلویزیون‌های هوشمند بوده و برای تلویزیون‌های شرکت سامسونگ طراحی شده است.

به گزارش شماران سیستم، این بسته نرم‌افزاری به نحوی طراحی شده است که می‌توان با کمک آن به مکالمه تصویری گروهی پرداخت و به صورت همزمان ارتباط تصویری اسکایپ را بین بیش از دو نفر برقرار نمود.

البته کیفیت تصاویر نیز با رشد بسیار مناسبی در این بسته به‌روزرسانی روبرو بوده است و به کمک این بسته می‌توان ارتباط تصویر با کیفیت فول اچ‌دی یا 1080P را برقرار نمود.

البته این بسته به‌روزرسانی تنها برای تلویزیون‌‌های شرکت سامسونگ قابل دسترسی خواهد بود ولی تمامی تلویزیون‌های هوشمند این شرکت نیز قابلیت استفاده از آن را نخواهند داشت و این بسته‌ به‌روزرسانی تنها برای مد‌ل‌هایی قابل استفاده خواهد بود که در سال ۲۰۱۴ میلادی عرضه شده‌اند و دستگاه‌های قدیمی از این خدمات بی‌بهره خواهند بود.

931162

بنا به اعلام مایکروسافت برای استفاده از این بسته به‌روزرسانی که درحقیقت نسخه چهارم اسکایپ برای تلویزیون‌های هوشمند است به اینترنتی با سرعت حداقل ۱ مگابایت برثانیه نیاز خواهید داشت که این سرعت حتی در کشور ما نیز به راحتی برای عموم جامعه قابل دست یابی بوده و مشکلی از این زمینه اینجاد نخواهد شد ولی در هرصورت باید بدانید که بالاتر رفتن تعداد شرکت کنندگان در مکالمه، نیاز به پهنای باند نیز بالاتر خواهد رفت.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *