عرضه مرورگر بازی محور اپرا به برای سیستم عامل مک

شماران سیستم – اگر شما هم یکی از افرادی است که با مک‌بوک خود بازی کامپیوتری می‌کنید، احتمالاً با اشغال منابع توسط مرورگر خود به مشکل برخورده‌اید. اپرا برای برطرف کردن این مشکل مرورگر اپرا GXرا برای سیستم عامل مک عرضه کرده است.

 

مرورگر بازی محور اپرا با قابلیت‌هایی برای محدود کردن دسترسی به منابعی نظیر پردازنده، پهنای باند و رام برای سیستم عامل مک عرضه شد.
 
به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، اگر شما هم یکی از افرادی است که با مک‌بوک خود بازی کامپیوتری می‌کنید، احتمالاً با اشغال منابع توسط مرورگر خود به مشکل برخورده‌اید. اپرا برای برطرف کردن این مشکل مرورگر اپراGX را برای سیستم عامل مک عرضه کرده است.
 
 
اپرا اظهار داشته است که این مرورگر مشکلات منابعی که پردازنده، رام و پهنای باند را محدود می‌کنند، برطرف خواهد کرد.
بنابر گفته مقامات این کمپانی: «این امر در عمل به معنای آن است که کامپیوترها منابع بیشتری برای اجرای بازی‌ها در اختیار خواهند داشت

opera2

 

پنل کنترلGX به‌منظور جلوگیری از دزدی منابع توسط مرورگر کاربران به آنها اجازه می‌دهد که میزان قدرت مصرفی پردازنده و رام در مرورگر را به صورت دستی مشخص کنندبه‌ این‌ ترتیب شما می‌توانید در حین بازی کردن با خیال راحت مرورگرتان را باز بگذارید.
علاوه بر این، میانبر وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی نظیر ردیت، تلگرام، واتس‌اپ و فیس‌بوک در این مرورگر قرار داده شده استعلاوه بر این شما می‌توانید اپراGX را با رنگ‌های بسیار متنوع، افکت‌های صوتی و وال‌پیپرها شخصی‌سازی کنید.
علاوه بر این، قابلیت‌های دیگر نرم‌افزار محبوب اپرا مانند مسود کننده تبلیغات و وی‌پی‌ان داخلی در این نسخه از اپرا نیز دیده می‌شود.
اطلاعات به‌ دست‌ آمده از نظرسنجی‌های وسیع اپرا حاکی از آن است که 82 درصد از گیمرهای کامپیوتر از ویندوز و 14 درصد باقی‌مانده با سیستم عامل مک استفاده می‌کنند.
​​​​​​​از این میان، 49 درصد با مشکلات فنی، 30 درصد با مشکلات شبکه، 26 درصد با مشکلات حافظه و 14 درصد باقی‌مانده با مشکلات پردازنده دست‌وپنجه نرم می‌کنند.
  

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *