عرضه نرم‌‌افزار پیام ‌رسان فیس ‌بوک برای اپل واچ

شماران سیستم – شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار که تحت عنوان کیت (Kit) شناخته می‌شود به ویژگی‌هایی نظیر ارسال ایموجی، پیام صوتی، موقعیت مکانی، رسم نقاشی و پیام‌های اختصاصی پیام‌رسان فیس‌بوک دسترسی داشته باشید.

گزارش‌ها حاکی از آن است که کمپانی فیس‌بوک به‌تازگی نسخه آزمایشی نرم‌افزار پیام‌رسان جدیدی را برای اپل واچ عرضه کرده است.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار که تحت عنوان کیت (Kit) شناخته می‌شود به ویژگی‌هایی نظیر ارسال ایموجی، پیام صوتی، موقعیت مکانی، رسم نقاشی و پیام‌های اختصاصی پیام‌رسان فیس‌بوک دسترسی داشته باشید.
 این نرم‌افزار همچنین می‌تواند پیام‌های ورودی را بازخوانی کند.
پیام‌رسان فیس‌بوک در حال حاضر با اپل واچ کار می‌کند، اما نرم‌افزار کیت برای این منظور ساخته شده است که به افراد کمک کند تا با اعضای خانواده و دوستان نزدیکشان در ارتباط باشند.

رابط کاربری این نرم‌افزار مطابق ساعت‌های هوشمند است و شما برای پاسخ به پیام‌های ورودی نیازی به استفاده از تلفن همراهتان ندارید.
همچنین این پیام‌رسان روشی مفید برای برقراری ارتباط با کسانی است که از پیام‌رسان iMessage استفاده نمی‌کنند.

کیت اولین نرم‌افزار اپل واچ است که توسط گروه تحقیق و توسعه فیس‌بوک ساخته شده است.

این گروه پیش‌ازاین نیز نرم‌افزار Whale، یک سرویس چت به نام Bump و یک شبکه اجتماعی مختص موسیقی به نام Aux را تولید کرده بود. همچنین این گروه اخیرا نرم‌افزار Tuned را به‌عنوان محیطی اختصاصی برای زوج‌ها ایجاد کرده است.

 libreris\pictures\applewatchLibraries\Pictures\applewatchaewatchee

البته نرم‌افزار کیت در حالت آزمایشی قرار دارد و این احتمال وجود دارد که هیچ‌گاه به مرحله عرضه نهایی نرسد.

با این‌ حال، شما می‌توانید این نرم‌افزار را از طریق اپ استور دانلود کرده و استفاده کنید.

 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *