عرضه یک نسخه ویژه آفیس موبایل برای اندروید و iOS

شماران سیستم – بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت مایکروسافت بسته یکپارچه‌ای از نرم‌افزار آفیس را برای دو غول بازار سیستم‌ عامل همراه آماده کرده است که بسیاری از محدودیت‌های نسخه قبلی این بسته نرم‌افزاری بر روی تلفن‌های همراه هوشمند را از بین خواهد برد.

 

 

شرکت مایکروسافت اقدام به عرضه یک نسخه ویژه از آفیس بر روی محصولات اندرویدی و iOS کرده است که می‌تواند کیفیت کاری این بسته نرم‌افزاری محبوب را بر روی سیستم عامل همراه شرکت گوگل و اپل افزایش بدهد.
 
به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، بر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت مایکروسافت بسته یکپارچه‌ای از نرم‌افزار آفیس را برای دو غول بازار سیستم‌ عامل همراه آماده کرده است که بسیاری از محدودیت‌های نسخه قبلی این بسته نرم‌‌افزاری بر روی تلفن‌های همراه هوشمند را از بین خواهد برد.
 
گفته می‌شود که نخستین میزبان این نوع از بسته نرم‌افزاری قرار است تا یک محصول سخت‌افزاری شرکت مایکروسافت باشد و به همین دلیل نیز این شرکت آزمایش‌های اصلی خود بر روی این برنامه‌ را در محصولات خانگی تجربه خواهد کرد.

 

newword

 

محصول دو نمایشگر تاشوی این شرکت یعنی سرفیس دو قرار است تا میزبان این برنامه کاربردی باشد. به همین دلیل نیز کاربران سایر محصولات اندکی پس از این محصول، شاهد دریافت این قابلیت بر روی دستگاه‌های خود خواهند بود.
 
امکانات جدیدی که توسط این بسته نرم‌افزاری برای کاربران مهیا خواهد شد شامل ویرایش فایل‌های دارای فرمت پی دی اف، ویرایش مستقیم محتوای تصویری و قابلیت‌هایی مشابه با نسخه دسکتاپ برای فایل‌های صفحه باز اکسل خواهد بود.
 
یکی از قابلیت‌های ویژه این برنامه این است که شما می‌توانید با باز کردن دوربین خود، تصویر یک سند متنی را برداشت کرده و سپس آن را مستقیما به یک فایل ورد (Word) تبدیل کنید. همچنین آوت لوک برای iOS با پیشرفت بسیار بالای خواهد داشت.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *