قابلیتی جدید برای فیس‌بوک

شماران سیستم – به‌تازگی شبکه اجتماعی فیس‌بوک در راستای رضایت بیش‌تر کاربران خود سرویس جدیدی را راه‌اندازی کرده است که کاربران می‌توانند از طریق آن به‌راحتی به سفارش غذا بپردازند.

فیس‌بوک به عنوان بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان، همواره به دنبال راه‌اندازی خدمات جدیدی است تا از خیل عظیم کاربرانش استفاده هرچه بیشتر ببرد. به‌تازگی این شبکه اجتماعی، در راستای رضایت بیش‌تر کاربران خود سرویس جدیدی را راه‌اندازی کرده است که کاربران می‌توانند از طریق آن به‌راحتی به سفارش غذا بپردازند.

 

 

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، در حال عادی، بسیاری از کاربران در حالی‌ که با شبکه‌های اجتماعی در حال کار هستند و برنامه‌ای برای بیرون رفتن از خانه ندارند، با مشاهده عکسی به اشتراک گذاشته شده در فیس‌بوک به سادگی می‌توانند احساس گرسنگی کرده، و نتیجتا تقاضای خدمات غذا نمایند.

 

فیس‌بوک از این امر آگاه است و به همین جهت نیز سرویس جدیدی را راه‌اندازی کرده است که کاربران این سایت خود می‌توانند از طریق آن به سفارش غذا بپردازند.
گفتنی است هم‌ اکنون این سرویس به دیگر سرویس‌های سفارش غذا در کشور ایالات‌ متحده نظیر DoorDash، ChowNow، EatStreet و… متصل است.
 

130

همچنین برخی از رستوران‌های خوش‌نام و زنجیره‌ای این کشور مانند Five Guys، Panera و Chipotle نیز به این سرویس ملحق شده و ارائه سفارش از طریق فیس‌بوک را نیز می‌پذیرند.
بدین ترتیب فیس‌بوک تلاش نموده طیف وسیعی از نیازهای کاربرانش را مورد توجه قرار داده و به برآوردن آنها بپردازد.
الکس هیمل به‌عنوان معاون محلی فیس‌بوک در این رابطه اظهار داشت که: «فیس‌بوک تنها با چند کلیک، شما را با علاقه‌مندی‌های قبلی و اکتشافات جدید از نقاط محلی تا زنجیره‌های ملی مرتبط می‌کند.»

این قابلیت در حال حاضر در کشور ایالات‌متحده بر روی سیستم‌عامل‌های iOS، اندروید و دستک تاپ فعال‌ شده است، اما تاریخ ورود آن به کشورهای دیگر مشخص نشده است.
 

 
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *