قابلیت های ویندوز 10 برای بازی‌های ویدیویی در کنفرانسGDC 2015معرفی می‌شود

شماران سیستم – مایکروسافت 16 برنامه ویژه تدارک دیده است که در تمامی آنها بر معرفیDirectX 12و قابلیت‌های ویندوز 10 در عرصه بازی تاکید دارد.

 

کنفرانس جهانی GDC 2015 که در آن آخرین دستاوردهای صنعت بازی‌های رایانه‌ای به نمایش گذاشته می‌شود به زودی برگزار خواهد شد و مایکروسافت از هم‌اکنون خود را برای آن آماده کرده است.

به گزارش شماران سیستم، شرکت مایکروسافت روی وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که “فیل اسپنسر”(Phil Spencer) مدیر مرکز Xbox قصد دارد با انجام سخنرانی در مورد آخرین فعالیت‌های مایکروسافت در حوزه بازی‌های رایانه‌‌ای، ابزارهای کاربردی کنسول Xbox، قابلیت‌های ویندوز ۱۰ در زمینه بازی‌های ویدیویی و سرویس Xbox Live صحبت کند.

شرکت مایکروسافت همچنین ۱۶ برنامه ویژه تدارک دیده است که در تمامی آنها بر معرفی DirectX ۱۲، قابلیت‌های ویندوز ۱۰ در عرصه بازی و توسعه هرچه بیشتر کنسول Xbox One تاکید دارد.

931223

 

مایکروسافت در این مطلب وبلاگی نوشته است: « … و بیشتر» که به عقیده کارشناسان این عبارت می‌تواند به معنی معرفی قابلیت‌های بیشتر این شرکت نرم‌افزاری در عرصه بازی باشد.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، مایکروسافت همچنین قصد دارد عینک هوشمند HoloLens که در حوزه حقیقت مجازی ساخته شده است و می‌تواند تجربه جدید از بازی‌های ویدیویی ارائه دهد را معرفی کند.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *