مایکروسافت در فکر عرضه نسخه کوچک‌تری از تبلت سرفیس

مایکروسافت در فکر عرضه نسخه کوچک‌تری از تبلت سرفیس
شماران سیستم – شرکت مایکروسافت که در فروش تبلت سرفیس خود با مشکلات عدیده‌ای روبرو شده است تصمیم دارد تا باعرضه نسخه کوچک‌تر از این تبلت، موج جدیدی از مخاطبین را به خود جذب نماید.

شرکت مایکروسافت که در فروش تبلت سرفیس خود با مشکلات عدیده‌ای روبرو شده است تصمیم دارد تا با عرضه نسخه کوچک‌تر از این تبلت، موج جدیدی از مخاطبین را به خود جذب نماید.

به گزارش شماران سیستم، این شرکت با توجه به ضرری نزدیک به ۴۰ میلیون دلار در تولید این سری از تبلت، به فکر راه چاره‌ای برای بهبود شرایط فروش این محصول افتاده است.
در همین راستا نیز یکی از گزینه‌های احتمالی عرضه نسخه کوچک‌تری از این تبلت برای مخاطبانی است که به تبلت‌های سایز کوچک علاقه‌مند هستند.

این تبلت قرار است اندازه‌ای کوچک و حداکثر هفت اینچی داشته باشد تا کاربران رده تبلت‌های کوچک‌تر نیز در محدوده مخاطبین سرفیس قرار بگیرند.
مایکروسافت علیرغم ارائه امکاناتی مطلوب برروی تبلت خود هنوز نتوانسته است به بازار مناسبی برای این محصول دست یابد و به‌همین دلیل نیز فروش این تبلت تا به اینجای کار تنها با ضرر برای این شرکت همراه بوده است.

932212

شایان ذکر است که این کوچک شدن دستگاه ممکن است با کم شدن امکانات سخت‌افزاری داخلی تبلت همراه باشد ولی هنوز میزان تغییرات در بخش سخت‌افزار داخلی این دستگاه اعلام نشده است.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *