مایکرو سافت نامNokia را بهLumiaتغییر می‌دهد

شماران سیستم – خبرگزاری رویترز توضیح داد که به‌زودی از برند جدیدMicrosoft Lumiaرونمایی می‌شود و قرار است این اتفاق طی چند روزآینده صورت گیرد.

شرکت مایکروسافت که این روزها یکی از بازیگران اصلی بازار جهانی گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود، در نظر دارد نام Nokia را برای همیشه از این بازار خارج کند و گوشی‌های خود را فقط با نام Lumia به دست کاربران برساند.

به گزارش شماران سیستم، خبرگزاری رویترز در تازه‌ترین گزارش خود توضیح داد که هم‌اکنون تنها ۶ ماه از زمان تکمیل قرارداد ۷.۲ میلیارد دلاری مایکروسافت و نوکیا می‌گذرد و غول نرم‌افزاری جهان هم‌اکنون به این آمادگی کامل رسیده است تا نام Nokia را از این شرکت فنلاندی به طور کامل حذف کند.

در جریان قرارداد واگذاری این شرکت بزرگ مایکروسافت مجوز تغییر نام Nokia را نیز دریافت کرده است و پیش‌ از این گفته شد که احتمالا شرکت مایکروسافت برای دوره زمانی ۱۰ سال گوشی‌های معمولی نوکیا را با این نام تولید کند.

93862

اما برای گوشی‌های هوشمند مایکروسافت به این نتیجه رسیده است که از نام Nokia باید برای دوره زمانی محدود بهره ببرد و با این وجود هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده است که نشان دهد غول نرم‌افزاری جهان از چه زمان تولید گوشی هوشمند با نام Nokia را متوقف می‌کند.

خبرگزاری رویترز بر اساس اطلاعات منتشر شده روی سایت اینترنتی شعبه نوکیا در کشور فرانسه توضیح داد که به‌زودی از برند جدید Microsoft Lumia رونمایی می‌شود و قرار است این اتفاق طی چند روز آینده صورت گیرد.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *