نرم ‌افزاری برای ثبت تصاویر سه ‌بعدی با تلفن همراه

شماران سیستم – نرم‌افزار جدیدی به نام LucidPixبه شما اجازه می‌دهد تا با تلفن همراه هوشمند خود عکس‌های سه‌بعدی بگیرید. این نرم‌افزار به‌جای استفاده از وسایل جانبی ویژه یا دوربین دوگانه از هوش مصنوعی برای ثبت تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌کند. 

گزارش‌ها حاکی از ساخت نرم‌افزاری است که بدون نیاز به ابزار جانبی ویژه یا سخت‌افزار قدرتمند می‌تواند عکس‌های سه‌بعدی ثبت کند.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، نرم‌افزار جدیدی به نامLucidPix به شما اجازه می‌دهد تا با تلفن همراه هوشمند خود عکس‌های سه‌بعدی بگیرید.
این نرم‌افزار به‌جای استفاده از وسایل جانبی ویژه یا دوربین دوگانه از هوش مصنوعی برای ثبت تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌کند.
 

این نرم‌افزار با استفاده از دوربین عادی تلفن همراه شما عکس‌های سه‌بعدی ثبت می‌کند و همچنین می‌توانید تصاویر دوبعدی ثبت‌شده‌تان را به هم به عکس‌های سه‌بعدی تبدیل کنید.
همچنین در نهایت می‌توانید نسخه نهایی عکس‌ها را درون جامعه این نرم‌افزار یا روی پلتفرم‌های دیگری که از پخش تصاویر سه‌بعدی پشتیبانی می‌کنند به اشتراک بگذارید.
 

افزودن شبکه اجتماعی به این نرم‌افزار موجب شده است که کاربران تصاویر سه‌بعدی خود را دقیقا با مکانیسمی مشابه اینستاگرام یا فیس‌بوک به اشتراک گذاشته و عکس‌های دیگران را هم مشاهده کنند.
علاوه بر این، اگر به دنبال متمایز کردن تصاویر خود هستید می‌توانید از فریم‌های ویژه‌ای که درLucidPix عرضه شده است، استفاده کنید.

 

کمپانیLucid به‌عنوان سازنده این نرم‌افزار آن را درCES سال جاری به نمایش درآورد. این نرم‌افزار به‌جای استفاده از تجهیزات ویژه برای ثبت تصاویر سه‌بعدی از نرم‌افزاری استفاده می‌کند که با تقلید از روش پردازش عمق توسط مغز انسان ساخته شده است.
این نرم‌افزار برای اولین بار روی دوربین این کمپانی به نامLucidCam VR180 عرضه شد و پس‌ از آن توسط کمپانی رد در تلفن همراه هیدروژن مورداستفاده قرار گرفت.

3dimention 

 

معمولاً وقتی اصطلاح «سه‌بعدی» مطرح می‌شود، محصولات شکست‌خورده‌ای مانند تلویزیون‌های سه‌بعدی و تلفن‌های سه‌بعدی به ذهن خطور می‌کنند.
بخشی از مشکل ایجادشده برای این فناوری آن است که به‌جای اینکه به‌عنوان ابزار اضافی جدید از آن یاد شود به‌عنوان یک دسته محصول جدید نام‌گذاری می‌شود.
 

این نرم‌افزار را می‌توانید به‌صورت رایگان از وب‌سایتLucidPix دریافت کنید، اما عکس‌های ساخته شده با نسخه رایگان آن با واترمارکی ویژه ارائه می‌شوند که می‌توانید آن را با پرداخت 1 دلار برای هر عکس‌ بردارید.
نسخه رایگان بیشتر برای کاربران غیرحرفه‌ای و تست قابلیت‌های این نرم‌افزار ساخته شده است، اما مشترکان حرفه‌ای می‌توانند با پرداخت 6 دلار در ماه یا 52 دلار در سال به‌تمامی قابلیت‌های آن دسترسی داشته باشند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *