نسخه بتاCortana در اختیار دو هزار کاربر خوش ‌شانس آیفون

شماران سیستم – فقط دوهزار کاربر ابتدایی که در طرح مایکرو سافت ثبت ‌نام کنند، می‌توانند این دستیار دیجیتالی را در اختیاربگیرند.

شرکت مایکروسافت در نظر دارد نسخه بتا از دستیار دیجیتالی Cortana را برای کاربران اپل عرضه کند و از آنجایی که این ابزار فعلا در مرحله آزمایش به‌سر می‌برد، قرار است فقط دو هزار کاربر خوش‌شانس آیفون آن را در اختیار بگیرند.

به گزارش شماران سیستم به نقل از اینکوئیرر، شرکت مایکروسافت نخستین نسخه از Cortana را با سیستم عامل ویندوز موبایل ۸.۱ به کاربران معرفی کرد و سرانجام در ویندوز ۱۰ نسخه کامل شده آن را در اختیار کاربران رایانه‌ای گذاشت.

آگوست امسال نسخه آزمایشی Cortana به صورت محدود برای صاحبان دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم عامل اندروید عرضه شد و مایکروسافت امکانات جدیدی را به آن اضافه کرد.

هم‌اکنون مایکروسافت ویرایش جدیدی از Cortana آماده کرده است تا صاحبان دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر سیستم عامل iOS بتوانند به صورت آزمایشی این دستیار دیجیتالی را مورد استفاده قرار دهد.
کاربران اپل که قصد استفاده آزمایشی از این ابزار کاربردی را دارند، می‌بایست در طرح Test Pilot ثبت‌نام کنند و به مایکروسافت توضیح دهند که چه نظری در مورد این محصول داشته‌اند. این کاربران می‌توانند تمام پیشنهادات و انتقادات خود را به مایکروسافت انتقال دهند.

البته باید گفت طرح Test Pilot برای ارایه Cortana بسیار محدود است و فقط دو هزار کاربر ابتدایی که در آن ثبت‌نام کنند، می‌توانند این دستیار دیجیتالی را در اختیار داشته باشند.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *