نوآوری دیجیتال، دنیای کسب و کار امروز را متحول می‌کند

شماران سیستم –  انقلاب و تحولات دیجیتال تغییری در چگونگی و نحوه ادراک کسب و کارها ایجاده نکرده است ولی در نحوه و روش انجام این مشاغل را دگرگون کرده است. نوآوری دیجیتال، مشاغل گوناگون را تغییر می‌دهد.

 

 

امروز کسب و کارهای مختلفی وارد فاز دیجیتالی شدن شده‌اند و نحوه انجام بسیاری از مشاغل با چند سال قبل کاملا متفاوت شده است. این تغییر و تحول به گونه‌ای پیش رفته است که حتی نیازی به حضور شخص و ارتباط مداوم آن با مشتریان نیست. این بدان معناست که ابزارهای گذشته با تأثیر فناوری، به صورت دیجیتالی درآمده است.
به گزارش شماران سیستم و به نقل از فینجنت، در عصر امروز، تمامی جنبه‌های کسب و کار از قبیل عملیات تا حتی مدیریت با استفاده از ابزارهای روز فناوری انجام می‌شود.
این تحولات دیجیتال تمامی بخش‌های صنعت را تغییر داده است و نحوه ارائه خدمت به مشتریان را متحول کرده است. دیجیتالی شدن، کسب و کارها را رقابتی کرده است و به راهیابی آنها به بازار جهانی کمک شایانی نموده است
بر اساس نظرسنجی که در زمینه دیجیتالی شدن کسب و کارها انجام شده است، 82 درصد از پاسخ‌دهندگان اذعان داشتند که از فناوری‌های دیجیتالی برای تحول در کسب و کار خود استفاده کرده‌اند.
این تغییر اساسی در کسب و کار با تحول در عملیات کسب و کار و استفاده از تجزیه و تحلیل اجتماعی، ابری و داده‌های کلان همراه بوده است

 

website

 

کسب و کارهای مختلف با ساختن وب سایت به عنوان نمای کار خود در عرصه جهانی، سعی دادند اطلاعات خود را از طریق آن ارائه دهند.
این وب‌سایت‌ها برای ارائه خدمات و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این حوزه، شبکه‌های اجتماعی هم نقش محوری ایفا می‌کنند و موجب افزایش دانش مشتریان نسبت به آنچه که می‌پسندند می‌گردد
در عصر امروز، هیچ کسب و کاری بزرگ یا کوچک نیست و تمامی کسب و کارها به یک اندازه در حال رقابت در فضای مجازی و دیجیتال هستند. کسب و کارها باید تمرکز خود را روی تجزیه و تحلیل داده‌های کلان بگذارند و از طریق شبکه‌های اجتماعی، محتوای مورد نظر خود را در اختیار مشتریان قرار دهند.
  

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *