نگاه اچ پی به بازار همراه‌های هوشمند

شماران سیستم – شرکت هیولت پکارد با نام مختصر اچ پی مدت‌هاست که درصدد عرضه یک فبلت 6 تا 7 اینچی برای بازگشت به بازار همراه‌های هوشمند است و قصد دارد تا اینکار را درسال 2014 عملی سازد.

 

 

شرکت هیولت پکارد با نام مختصر اچ پی مدت‌هاست که درصدد عرضه یک فبلت ۶ تا ۷ اینچی برای بازگشت به بازار همراه‌های هوشمند است و قصد دارد تا این کار را در سال ۲۰۱۴ عملی سازد.

به گزارش شماران سیستم در سال 2010 نخستین فعالیت‌های این شرکت برای ورود به بازار جهانی و رو به رشد تلفن‌های همراه هوشمند صورت گرفت که چندان با توفیق همراه نبود و به همین دلیل نیز مدتی این نام بزرگ را از این بازار گسترده دور می‌دیدیم.

البته در اویل سال 2013 میلادی بود که نخستین اظهارات مسئولین این شرکت مبنی بر علاقه‌مندی به ورود مجدد به بازار همراه‌های هوشمند در رسانه‌ها منعکس شد ولی برنامه منظم و زمان‌بندی خاصی برای این موضوع در نظر گرفته نشده بود.

به‌این‌ترتیب و با توجه به شایعات باید انتظار داشت که اچ پی به عرضه یک فبلت در اوایل سال پیش روی میلادی اقدام نموده و بازگشت رسمی خود را به این بازار با این دستگاه اعلام کند.
گفته می‌شود که این محصول دارای قیمتی بین 200 تا 250 دلار به‌صورت مستقل و جدا از قرارداد با اپراتورها خواهد بود و صفحه‌نمایش این مدل ‌نیز 6 یا 7 اینچی خواهد بود.

البته اچ پی هنوز این خبر را تأیید یا تکذیب نکرده است.
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *