ویندوز 10 و امکان اجرای برنامه‌های مشترک همزمان با دستگاه‌های اندرویدی

شماران سیستم –  همان طور که احتمالا به خاطر دارید، این قابلیت در نوامبر 2020 به مرحله تست رسید و هم اکنون این امکان پس از پایان موفقیت آمیز مرحله تست به کاربارن عرضه شده است. با این حال تنها دارندگان برخی از مدل‌های همراه‌های هوشمند سامسونگ می‌توانند از ویژگی یاد شده استفاده کنند.

win102


نرم‌افزار Your Phone مایکروسافت هم اکنون به کاربران دارنده همراه‌های هوشمند سامسونگ پشتیبانی شده اجازه می‌دهد که چندین نرم‌افزار اندرویدی را روی دسکتاپ مجهز به ویندوز 10 خود باز کنند.
 
به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، همان طور که احتمالا به خاطر دارید، این قابلیت در نوامبر 2020 به مرحله تست رسید و هم اکنون این امکان پس از پایان موفقیت‌آمیز مرحله تست به کاربران عرضه شده است.
با این حال تنها دارندگان برخی از مدل‌های همراه‌های هوشمند سامسونگ می‌توانند از ویژگی یاد شده استفاده کنند.
 
اگر شما از یکی از دستگاه‌های پشتیبانی شده استفاده می‌کنید باید به خاطر اشته باشید که نسخه ویندوز خود را به مه 2020 یا جدیدتر به‌روز کنید. همچنین نرم‌افزار Your Phone نیز باید حتما به نسخه 1.20102.132 به روز شده باشد.
همچنین برای اجرای چند نرم‌افزار به صورت همزمان باید تلفن همراه شما از اندروید 11.0 و نسخه 1.20102.133.0 نرم‌افزار Link to Windows بهره مند باشد.

win103

اجرای نرم‌افزارهای اندروید روی دسکتاپ مجهز به ویندوز 10 به خودی خود بسیار کاربردی است و در عین حال استفاده همزمان از چندین برنامه می‌تواند بسیار کاربردی باشد. با این حال بسیاری از افراد در حال حاضر به دلیل انحصار سامسونگ نمی توانند از قابلیت یاد شده استفاده کنند.

علاوه بر این، گفته‌های مایکروسافت نیز حاکی از این است که شرایط یاد شده به این زودی‌ها تغییر نخواهد کرد، اما امکان ارائه قابلیت یاد شده برای همه کاربران وجود دارد.
مایکروسافت اعلام کرده است که در تلاش است تا قابلیت‌های Your Phone را علاوه بر تلفن‌های همراه سامسونگ برای دستگاه‌های دیگر نیز عرضه کند.

علاوه بر این قابلیت جدید دیگری که به صورت تستی به نرم‌افزار Your Phone اضافه شده است، امکان مشاهده قدرت آنتن دهی، سیگنال وای‌فای و سطح باتری روی دسکتاپ است.
​​​​​​​در حال حاضر این قابلیت برای تعداد اندکی از تسترهای این نرم‌افزار عرضه شده است و هنوز مشخص نیست که چه زمانی به نسخه پایدار Your Phone راه پیدا می‌کند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *