پخش زنده فوتبال توسط فیس‌بوک

شماران سیستم – به‌تازگی شبکه اجتماعی فیس‌بوک خدمات جدید و منحصر به‌فردی را معرفی کرده است که به ‌موجب آن برای نخستین بار یک مسابقه فوتبال در این شبکه اجتماعی به‌صورت مستقیم پخش خواهد شد.

به‌تازگی شبکه اجتماعی فیس‌بوک خدمات جدید و منحصربه‌فردی را معرفی کرده است که به‌موجب آن برای نخستین بار یک مسابقه فوتبال در این شبکه اجتماعی به‌صورت مستقیم پخش خواهد شد.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، لیگ فوتبال اسپانیا یا لالیگا یکی از محبوب‌ترین لیگ‌های فوتبال در سطح جهانی محسوب می‌شود و سالانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به تماشای مسابقات این لیگ می‌پردازند.

محبوبیت این مسابقات موجب شده است تا رقابت‌های فوتبال بانوان این کشور نیز با توجه رسانه‌ای نسبتا بالایی روبرو گردند و به‌تازگی فیس‌بوک در راستای گسترش محبوبیت این ورزش اقدام به معرفی خدمات جدید در این زمینه کرده است.
ماجرا ازاین‌قرار است که مسئولان شبکه اجتماعی فیس‌بوک قصد دارند تا برای نخستین بار اقدام به پخش زنده مسابقات فوتبال از طریق این شبکه نمایند.

این مسابقه بین دو تیم فوتبال بانوان اتلتیکو مادرید و اتلتیکو بیلبائو انجام می‌شود و می‌توان از طریق صفحه فیس‌بوک لالیگا به تماشای این رقابت نشست.

البته رقبای فیس‌بوک نیز بیکار ننشسته‌اند و توئیتر نیز به‌تازگی خدمات جدید ورزشی را به فهرست خدمات خود افزوده است و مسابقات فوتبال آمریکایی به‌صورت ویژه در این شبکه اجتماعی مورد توجه قرارداده شده است.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *