پدیده‌ای به نام «قربانیان سلفی»

شماران سیستم – به نظر می‌رسد که برخی از افراد از بالا رفتن تعداد حوادث در حین گرفتن سلفی درس نمی‌گیرند زیرا به‌تازگی در کشورهندوستان، تعداد 5 دختر جوان در حالی ‌که برای گرفتن سلفی تلاش می‌کردند با حادثه روبرو شده و تعدادی از آن‌ها نیز جان خود را از دست دادند.

به نظر می‌رسد که برخی از افراد از بالا رفتن تعداد حوادث در حین گرفتن سلفی درس نمی‌گیرند زیرا به‌تازگی در کشور هندوستان، تعداد ۵ دختر جوان درحالی‌که برای گرفتن سلفی تلاش می‌کردند با حادثه روبرو شده و تعدادی از آنها نیز جان خود را از دست دادند.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی gizmodo، ظاهرا فرهنگ مصرف تلفن‌های همراه هوشمند برای گرفتن تصاویر، در حد بسیار عقب‌تری نسبت به فناوری‌های ارائه شده برای این دستگاه‌ها قرار دارد و سلفی گرفتن به‌جای امکان ایجاد لحظات خوب، با ایجاد اخبار تلخ همراه می‌شود.

به‌تازگی در کشور هندوستان، چند جوان دیگر در راه گرفتن سلفی جان خود را از دست‌ داده‌اند تا آمار تلفات راه سلفی در طول سال جاری نسبت به سال‌های پیش بیشتر و بیشتر شود.
ماجرا از این‌ قرار بوده است که این جوانان برای گرفتن سلفی به یک سری حفاظ کنار یک دره تکیه دادند ولی این حفاظ تحمل وزن آنها را نداشته و در هم شکسته شد تا این سلفی با سقوط این جوان‌ها به دره همراه شود.

از میان این افراد، تنها دو نفر زنده مانده‌اند ولی این دو نفر نیز با وجود سقوط خطرناک، اکنون تحت درمانند و مسئولان بیمارستانی که آنها را بستری کرده است معتقدند که به‌احتمال فراوان این دو جان برای کل عمر خود قادر به حرکت نخواهند بود.

شایان‌ ذکر است که دولت هند از انتشار نام این قربانیان سلفی خودداری کرده است ولی به نظر می‌رسد که همه افراد بین ۲۰ تا ۳۰سال سن داشته‌اند.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *