چه کسی به اینترنت شما متصل است؟

چه کسی به اینترنت شما متصل است؟
شماران سیستم – نرم‌افزارwho is on my wi-fi به‌ عنوان یک برنامه مفید برای بررسی افراد حاضر در شبکه و ای فای می‌تواند برای کاربران عزیز ایتنا بسیار مناسب باشد.

نرم‌افزار who is on my wi-fi به‌عنوان یک برنامه مفید برای بررسی افراد حاضر در شبکه وای فای می‌تواند برای کاربران عزیز ایتنا بسیار مناسب باشد.

به گزارش شماران سیستم، این نرم‌افزار به شما قابلیت‌هایی مانند بررسی افراد موجود در شبکه، نام‌گذاری افراد موجود در شبکه و .. را ارائه می‌کند.

در هر بار اجرای برنامه، ابتدا شبکه شما توسط نرم‌افزار اسکن خواهد شد و در ادامه لیستی از دستگاه‌های متصل به شبکه بر اساس آدرس آی پی و آدرس مک به شما ارائه خواهد گردید که می‌توانید نام هر دستگاه را معین نمایید تا در شرایط مختلف و تنها با یک نگاه بتوانید تشخیص دهید که کدام آی پی متعلق به کدام دستگاه است.

93542

این برنامه از طریق لینک http://www.whoisonmywifi.com و برای تمامی ویندوزهای موجود در شرایط فعلی قابل‌دسترسی است و دانلود آن رایگان است.

ازجمله مزایای استفاده از این نرم‌افزار این است که می‌توانید به‌سادگی متوجه شوید که کسی به اینترنت شما متصل شده است و برای تغییر رمز عبور مودم خود اقدام کنید.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *