کنار گذاشتن چوب سلفی، شرط ورود به کنفرانس سالانه اپل

شماران سیستم – آنهایی که تمایل دارند در کنفرانس سالانهWWDC حضور یابند فقط تا جمع های نهفته فرصت دارند در سایت اینترنتی مربوطه ثبت‌ نام کنند.

 
 

شرکت اپل به زودی کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی موسوم به WWDC را برگزار می‌کند و این بار تصمیم گرفته است برای این گردهمایی بزرگ بلیط بفروشد تا هر کاربری که تمایل به حضور در آن دارد، بتواند این واقعه را از نزدیک دنبال کند.

به گزارش شماران سیستم به نقل از دِ.رجیستر، این اتفاق خوشایندی است که بتوان در کنفرانس سالانه WWDC مدیران ارشد اپل را از نزدیک مشاهده کرد. اما این شرکت بزرگ برای کسانی که قصد حضور در این گردهمایی را دارند یک شرط گذاشته و آن هم گذاشتن چوب دستی مخصوص عکس‌های سلفی در خانه است.

اپل از هم‌اکنون اعلام کرده است هر کاربری که قصد خرید بلیت و حضور در کنفرانس سالانه این شرکت را دارد، پیش آمدن به محل برگزاری باید چوب دستی مخصوص عکس‌های سلفی را کنار بگذارد و حق ورود با این ابزار را ندارد.

البته آنهایی که تمایل دارند در کنفرانس سالانه WWDC حضور یابند فقط تا جمعه این هفته فرصت دارند در سایت اینترنتی مربوطه ثبت‌نام کنند و سپس سیستم الکترونیکی بخت‌آزمایی اپل قرعه‌کشی خود را انجام می‌دهد تا از بین میلیون‌ها نفری که برای این اتفاق اعلام آمادگی می‌کنند، تعداد محدودی را متناسب با ظرفیت سالن برگزیند.

این کنفرانس و نمایشگاه مربوط به آن بین روزهای ۸ تا ۱۲ ژوئن در مرکز همایش‌های Moscone West در شهر سانفرانسیسکو برگزار می‌شود و اپل پیش‌بینی کرده است که طی آن نسخه جدید سیستم‌عامل رایانه‌ای OS X و نخستین پیش‌نمایش از سیستم‌عامل موبایلی iOS 9 را به نمایش بگذارد.

«فیلیپ شیلر» مدیر بازاریابی اپل با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد: «فروشگاه App Store اکوسیستمی برای عرضه ابزارهای کاربردی ارائه کرده که بسیار جالب است و به عقیده ما بزرگترین تاثیر را روی کاربران موبایلی جهان برجا گذاشته است. ما فناوری‌های جدیدی برای iOS و OS X در اختیار داریم که آنها را در کنفرانس WWDC امسال عرضه خواهیم کرد.»

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *