گران‌ترین گوشی دنیا مطابق با سلیقه شما

گران‌ترین گوشی دنیا مطابق با سلیقه شما
شماران سیستم – کاربر بر اساس سلیقه شخصی خود می‌تواند هرچیز عجیبی که به ذهنش می‌رسد را سفارش دهد تا شرکت سازنده آنرا به بدنه گوشی اضافه کند.

پیش از این مدل‌های ویژه گوشی هوشمند آیفون یا HTC One با بدنه‌ای از جنس طلا روانه بازار شدند و توجه کاربران جهانی را به خود جلب کردند.
اما این بار گوشی لوکسی عرضه شده است که می‌توان آن را کاملا متمایز دانست.

به گزارش شماران سیستم، شرکت Bellperre که در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند لوکس و پیشرفته تخصص فراوان دارد،‌ سعی کرده است محصولی متفاوت با دیگر گوشی‌های گران‌قیمت و منحصر به‌فرد روانه بازار کند.

گوشی هوشمند جدید این شرکت نه تنها با بدنه‌ای از جنس طلا به دست کاربران می‌رسد و روی آن از تکه‌های الماس و پوست مار پِیتون استفاده شده است، بلکه این امکان را در اختیار کاربر می‌گذارد تا هرآنچه که دوست دارد را در بدنه گوشی به کار برد و به عبارت دیگر، گوشی را با سلیقه شخصی تزیین کند.

اگرچه بدنه این گوشی هوشمند از گران‌ترین فلزات، سنگ‌ها و چرم‌ها ساخته شده است، اما کاربر بر اساس سلیقه شخصی خود می‌تواند هرچیز عجیبی که به ذهنش می‌رسد را سفارش دهد تا شرکت سازنده آن را به بدنه گوشی اضافه کند.

به عنوان مثال، کاربر می‌توند هر یک از کلیدهای سخت‌افزاری گوشی را با یک سنگ گران‌قیمت و به رنگ‌های مختلف سفارش دهد و شرکت Bellperre هم تایید کرده است که این محصول را در کوتاه‌ترین زمان، با بهترین کیفیت و طبق خواسته مشتری به دست آن می‌رساند.

934923

این مسئله باعث شده است تا شرکت Bellperre برای ساخت گران‌ترین گوشی هوشمند جهان هم آمادگی خود را اعلام کند تا در صورت تمایل کاربر، چنین محصولی ساخته شود.

این محصولی ظاهری شبیه گوشی‌های قدیمی دارد و در حالی که مدل کنونی آن مبتنی بر سیستم‌عامل S60 ساخته شده است، شرکت Bellperre اعلام کرده که به زودی مدل اندرویدی آن را نیز در اختیار کاربران می‌گذارد.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *