گوگل کروم به طور اتوماتیک مطالبی که هنوز درخواست نکرده‌اید را دانلود خواهد کرد

​​​​​​​شماران سیستم – کروم در اندروید مطالب را در زمانی که به وایفای متصل شده اید دانلود خواهد کرد تا وقتی آفلاین هستید آنها را مطالعه کنید.

 

 

 

به گزارش شماران سیستم به نقل از cnet، گوگل کروم از یک قابلیت جدید برای اندروید برخوردار می‌شود که مطالب را به صورت اتوماتیک در زمان اتصالتان به اینترنت دانلود می‌کند تا وقتی آفلاین شدید بخوانید، حتی اگر آنها را نخواسته باشید.
 
گوگل این قابلیت را در بلاگGoogle Indiaخود اعلام نمود. این شرکت اعلام کرد که این قابلیت در کشورهای هند، برزیل، نیجریه و بیش از 100 کشور دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت.
اگر این قابلیت در منطقه شما قابل دسترسی باشد، می‌توانید با به‌روزرسانی به جدیدترین نسخه گوگل کروم برای اندروید آن را دریافت کنید.
البته هنوز خبری درباره زمان عرضه آن برای کشورهایی مانند آمریکا و بریتانیا منتشر نشده است.
 
این قابلیت به طور اتوماتیک مطالبی که تصور می‌کند به آنها میل دارید را، بر مبنای محبوب‌ترین محتوا در محل شما، دانلود می‌کند. یا، اگر وارد اکانتتان در گوگل شده باشید، کروم از تاریخچه مرورگری شما برای دانلود مطالب مرتبط استفاده خواهد نمود.
البته این قابلیت بسته به نظر و سلیقه شما ممکن است بسیار مفید و یا ناخوشایند به نظر برسد.

 

PIC2

 

نسخه اندروید کروم پیش از این به کاربر اجازه دانلود غیراتوماتیک مطالب برای رویت در حالت آفلاین را می‌داد، ولی این قابلیت جدید این کار را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد.
 
گوگل توضیحی نداده است که کروم تا چه مدت این مطالب را در ذخیره خواهد داشت و یا اینکه در هر دفعه چند مطلب را دانلود خواهد کرد، موضوعاتی که برای کاربرانی که با مشکل فضای اندک روی گوشیشان مواجه باشند می‌توانند یک نگرانی به شمار روند.
 
گوگل پاسخی فوری به این موضوع نداده است.

 
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *