‌پوسته‌ای لوکس برای سرفیس پرو 4

شماران سیستم – شرکت مایکروسافت به‌تازگی برای بهبود شرایط تبلت سرفیس پرو 4 اقدام به ارائه نسخه‌ای از قاب آن باظاهری متفاوت و زیبا کرده است.

شرکت مایکروسافت به‌تازگی برای بهبود شرایط تبلت سرفیس پرو ۴ اقدام به ارائه نسخه‌ای از قاب آن با ظاهری متفاوت و زیبا کرده است.

به گزارش شماران سیستم از وب‌سایت خبری تحلیلیEngadget، مایکروسافت مدت‌های مدیدی را برای بهبود شرایط خود در بازار فروش تبلت‌ها صرف کرده است و در این میان بسیاری از تلاش‌های این شرکت برای دستیابی به چنین اهدافی با عدم موفقیت همراه بوده است.

حال مسئولان مایکروسافت اقدام به ارائه نسخه جدیدی از کاورهای مربوط به تبلت سرفیس پرو ۴ کرده‌اند که از لحاظ عملکرد تفاوت چندانی با نسخه‌های دیگر ندارد ولی از نظر ظاهری بسیار زیباتر از سایر مدل‌ها محسوب می‌شود.
این مدل خاص از کاور تبلت سرفیس پرو که با نام سیگنیچر به بازار عرضه شده است دارای پوسته‌ای زیبا از جنسی اندکی مشابه با سنداستون است که ظاهر این تبلت را بسیار زیبا کرده و آن را از نظر ظاهری در رقابت با مدل‌هایی مانند آیپد به شرایط مطلوب می‌رساند.

این قاب با قیمتی ۱۶۰ دلاری عرضه می‌شود که عملا ۳۰ دلار گران‌تر از قاب‌های عادی موجود برای این تبلت محسوب می‌شود و بدون شک خرید آن تنها جنبه لوکس گرایی را پوشش داده و هیچ قابلیت جدیدی را به دست نخواهد داد.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *