اولین نسخه اندروید 11 بتا به ‌زودی عرضه می‌شود

شماران سیستم – بیشتر گزارش‌ها حاکی از آن است که این کمپانی قرار است تا تازه‌ترین نسخه اندروید خود یعنی اندروید 11 بتا را در رخدادی مجازی در 3 ژوئن رونمایی کند.

 

اخبار منتشر شده خبر از این دارند که شرکت گوگل تصمیم دارد که اولین نسخه بتای اندروید 11 را در قالب رخدادی آنلاین در تاریخ 3 ژوئن برای کاربران رونمایی کند.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، کنفرانس I/O گوگل در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد و به همین دلیل بسیاری از افراد در انتظار هستند که ببینند این کمپانی تازه‌های خود را در قالب چه رخدادی منتشر خواهد شد.

در همین راستا نیز بیشتر گزارش‌ها حاکی از آن است که این کمپانی قرار است تا تازه‌ترین نسخه اندروید خود یعنی اندروید 11 بتا را در رخدادی مجازی در 3 ژوئن رونمایی کند.

beta11android

 

دیو بروک به‌عنوان معاون مهندسی اندروید و استفانی کاتبرتسون به‌عنوان رییس ارشد مدیریت محصول این شرکت آینده این نرم‌افزار را در یک رخداد یک‌ساعته به‌صورت مجازی برای کاربران نمایش خواهند داد.

همچنین انتظار می‌رود که اخبار و اطلاعیه‌های جدیدی در بخش‌های ایمنی، امنیت، دسترسی، بهره‌وری، ایموجی و… در اختیار کاربران قرار بگیرد.

همچنین بعد از این رخداد، گفت‌وگوهای زنده‌ای با محوریت توسعه‌دهندگان در رابطه با جت پک کامپوز، اندروید استودیو و گوگل پلی انجام خواهد شد.

اندروید 11 بتا در همان روز برای کاربران علاقه‌مند عرضه می‌شوند و افراد می‌توانند برای اولین بار این نسخه ناتمام از اندروید را تست کنند.

همچنین بتای دوم و سوم این نسخه نیز در ماه‌های جولای و اوت عرضه می‌شوند.

در این میان چهارمین Developer Preview این سیستم‌ عامل امروز عرضه می‌شود و احتمال نسخه نهایی آن در سه‌ماهه سوم سال جاری و در اواخر ماه سپتامبر به کاربران عرضه خواهد شد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *