Bingمایکروسافت به‌روزشد

Bingمایکروسافت به‌روزشد

مایکروسافت در کنار تغییر آرم‌ نوشته Bing، صفح هاصلی این جست‌وجوگر اینترنتی را به‌روز کرده و به صورت مدرن دراختیار کاربران می‌گذارد.

شرکت مایکروسافت به منظور کاربردی کردن موتور جست‌وجوی اینترنتی خود و رقابت هرچه بیشتر با گوگل، Bing را به‌روز کرد و تغییرات اساسی در آن ایجاد نمود.
به گزارش شماران سیستم، موتور جست‌وجوی یاهو اوایل ماه گذشته آرم‌نوشته(Logo) خود را تغییر داد تا تنوع بیشتر برای کاربران ایجاد کند و مایکروسافت نیز هم‌اکنون اقدام مشابهی را برای Bing انجام داده است و در کنار تغییر آرم‌نوشته، صفحه اصلی این جست‌وجوگر اینترنتی را به‌روز کرده و به صورت مدرن در اختیار کاربران می‌گذارد.
یکی از مهم‌ترین اقدامات مایکروسافت برای به‌روزرسانی Bing استفاده از ابزاری موسوم به Page Zero است.
این ابزار علاوه بر آنکه نتایج حاصل از جست‌وجو را به صورت قبل در صفحات اینترنتی نشان می‌دهد و پیش‌فرض کلمات مورد نظر کاربر را به نمایش می‌گذارد، به هنگام ورود کلیدواژه و پیش از آغاز جست‌وجو کلیه اطلاعات مربوط به آن را به همراه گزینه‌های مرتبط با کلیدواژه مورد نظر به نمایش می‌گذارد.
شرکت مایکروسافت همچنین در قسمت بالایی صفحه اصلی Bing همچنین بخشی را با نام Pole Position راه‌اندازی کرده است. این بخش جدید اطلاعات را با جزییات مربوط به آن از جمله شرایط آب و هوایی در بخش‌های مختلف یک شهر بزرگ به نمایش می‌گذارد.
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *