BIZAGIابزارهایSAPرا به نرم‌افزارBPMتبدیل کرد

شماران سیستم – سیستمSAP Connectorبه کسب وکارها امکان می‌دهد حداکثر بهره‌وری از نرم‌افزارهایSAPرا داشته باشند.

شرکت Bizagi از بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب و کار(BPM) نسخه جدید محصول خود را با نام Bizagi BPM Suite 7.10.6 معرفی کرد.

 

به گزارش شماران سیستم، این شرکت توضیح داد که سیستم SAP Connector با ابزار جدید آن سازگاری دارد و ضمن کاربری مشترک با Bizagi Work Portal، می‌تواند در قالب نرم‌افزار مدیریت فرآیند کسب و کار مورد استفاده قرار گیرد.

سیستم SAP Connector به کسب و کارها امکان می‌دهد کارایی خود در زمینه سرمایه‌گذاری روی نرم‌افزارهای SAP را به حداکثر برسانند و از تمام قابلیت‌‌های سیستم‌های موجود بهره‌مند شوند.

اما ابزار مشترک Bizagi SAP Connector که به تازگی معرفی شده است کنترل سیستم، قابلیت مشاهده و بهره‌مندی از داده‌ها، و چابکی زیرساخت‌ها را افزایش می‌دهد و در عین حال هزینه مراقبت و نگهداری از سیستم‌های سازمانی را به حداقل می‌رساند.

931292

این سیستم جدید از ۱۱ زبان مختلف پشتیبانی می‌کند و به گفته شرکت سازنده، می‌تواند خروجی داده‌ها را به یکی از این زبان‌ها در اختیار کارمندان و مدیران قرار دهد.

از دیگر امکاناتی که در نرم‌افزار Bizagi BPM Suite 7.10.6 به کار گرفته شده است می‌توان به قابلیت پشتیبانی از SQL Server 2014، سیستم Forms Designer برای ایجاد رابط کاربری هوشمند و سیستم تحلیل داده و گزارش‌دهی BAM & Analytics Reports اشاره کرد.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *