IBMبا خرید جدید خود به شرکت‌های مخابراتی کمک می‌کند

IBMبا خرید جدید خود به شرکت‌های مخابراتی کمک می‌کند

 IBMدر بیانیه خود توضیح داد که با خرید این شرکت مرکز تولید ابزارهای شبکه‌ایMobileFirst Analytics را تکمیل کرده است و قصد عرضه ابزارهای گسترده‌تر در این زمینه را دارد.

 

شرکت IBM از خرید یک شرکت ایرلندی موسوم به Now Factory خبر داد که در زمینه سیستم های تحلیل شبکه فعالیت می‌کند که البته جزییات مالی این واگذاری هنوز مشخص نشده است.
به گزارش شماران سیستم، IBM در بیانیه خود توضیح داد که با خرید این شرکت مرکز تولید ابزارهای شبکه‌ای MobileFirst Analytics را تکمیل کرده است و قصد عرضه ابزارهای گسترده‌تر در این زمینه را دارد.
شرکت IBM هم‌اکنون با استفاده از نرم‌افزار Now Factory به اوپراتورهای مخابراتی امکان می دهد سرویس‌های خود را به صورت لحظه‌ای در اختیار مشترکان بگذارند و با تحلیل حجم گسترده‌ اطلاعات مشترکان روی شبکه و همچنین اطلاعات تجاری، بتوانند بهترین خدمات را به آنها ارایه دهند.

این روزها به دنبال افزایش محبوبیت سرویس‌های آنی و خدمات مبتنی بر مکان روی شبکه‌های مخابراتی، استفاده از نرم‌افزار Now Factory برای اوپراتورهای مخابراتی محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.
“تام موریسرو”( TomMorrisroe) مدیرعامل شرکت Now Factory در این خصوص گفت: «راهکارهای نوآورانه‌ای که شرکت Now Factory ارایه می‌دهد در نهایت می‌تواند امکان عرضه سرویس‌های بهتر مخابراتی را فراهم کند و اوپراتورها را در بازار رقابتی به پیروزی برساند.»
او در ادامه اظهار داشت: «ما هم‌اکنون به عنوان بخشی از شرکت IBM می‌توانیم فناوری‌ها و توان خود را گسترش دهیم و خدمات Now Factory را به صورت گسترده‌تر در اختیار اوپراتورهای جهانی بگذاریم.»
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *