LinkedInایمیل‌های شما راروی سیستم‌عامل iOS می‌خواند

LinkedInایمیل‌های شما راروی سیستم‌عامل iOS می‌خواند

سرویسLinkedIn Intro قابلیت جدیدی است که هم‌ اکنون برای دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌ عاملiOS عرضه شده است و ایمیل‌های شما را روی آن می‌خواند.

 

آیا شما هم می‌خواهید پیش از آنکه پیام رسیده در سرویس iOS Mail را باز کنید، اطلاعات بیشتری در مورد ارسال کننده ایمیل به‌دست آورید؟ این همان قابلیتی است که سرویس LinkedIn Intro در اختیار شما می‌گذارد.

به گزارش شماران سیستم، این اتفاق بسیار کاربردی و قابل ملاحظه است. اما برای آنکه بتوانید قابلیت جادویی یاد شده را مورد استفاده قرار دهید، باید همه ایمیل‌های خود را به سرور شبکه اجتماعی LinkedIn انتقال دهید.

سرویس LinkedIn Intro قابلیت جدیدی است که هم‌اکنون برای دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل iOS عرضه شده و بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

سرویس Intro شباهت زیادی به Rapportive دارد که شرکت گوگل پیش‌تر برای سرویس پست الکترونیکی Gmail عرضه کرده بود. در این قابلیت گوگل به مشترکان خود امکان می‌داد پیش از باز کردن پست الکترونیکی اطلاعات کامل را مربوط به ارسال کننده پیام از LinkedIn و دیگر شبکه‌های اجتماعی در اختیار بگیرند.

با این قابلیت جدید کاربران می‌توانند پیش از آنکه پست الکترونیکی رسیده را باز کنند، تمام اطلاعات مربوط به ارسال کننده پیام را از شبکه‌های اجتماعی مختلف در اختیار بگیرند و آن‌ها را مطالعه کنند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *