Moto 360موتورولا با بدنه طلا عرضه می‌شود

شماران سیستم – این ساعت هوشمند هم ‌اکنون در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی معرفی شده است و گروه طراحی موتورولا اینروزها می‌کوشد ویرایش ویژه‌ای از آنرا با قاب طلا عرضه کند.

شرکت موتورولا نخستین ساعت مچی هوشمند خود موسوم به Moto 360 را در قالب یکی از زیباترین ساعت‌های هوشمند جهان عرضه کرد و این روزها تلاش می‌کند مدل لوکس آن را از جنس طلا ارایه کند.

به گزارش شماران سیستم، این ساعت مچی هوشمند نخستین بار در نمایشگاه بین‌المللی IFA 2014 برلین معرفی شد و موتورولا هم‌اکنون روی سایت اینترنتی رسمی خود تصاویری منتشر کرده است که نشان می‌دهد مدل‌های مختلف این ساعت با رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و طلایی آماده شده‌اند.

این ساعت هوشمند هم‌اکنون در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی معرفی شده است و گروه طراحی موتورولا این روزها می‌کوشد ویرایش ویژه‌ای از آن را با قاب طلا عرضه کند.

لازم به ذکر است که پیش از این مرکز خبری Android Police تصاویر مربوط به ساعت مچی هوشمند موتورولا از جنس طلا را منتشر کرده بود و این بار تصاویر مربوطه روی سایت رسمی این شرکت ارائه شده است.
 

93752

موتورولا در پاسخ به خبری که این سایت منتشر کرده است توضیح داد: «اگرچه ما هم‌اکنون نمی‌توانیم تایید کنیم که Moto ۳۶۰جدید از جنس طلا ساخته می‌شود، اما باید گفت که موتورولا همواره به دنبال استفاده از مواد و فلزات جدید در محصولات خود بوده است و از این رو می‌توان پیش‌بینی کرد که مدل‌های لوکس Moto ۳۶۰نیز در آینده عرضه شوند.»

با همه این توضیحات، منابع آگاه اعلام کرده‌اند که موتورولا فرآیند طراحی ساعت مچی Moto 360 با بدنه طلا را به پایان رسانده است و به زودی آن را به صورت رسمی معرفی می‌کند.
 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *