Yutopia، بهترین یا مدعی‌ترین همراه هوشمند جهان؟

شماران سیستم – تلفن همراه هوشمند جدیدی به نام Yutopiaبه ‌تازگی معرفی شده است که سازندگان آن مدعی هستند این محصول، نیرومندترین همراه موجود در جهان است. با این وجود این همراه هوشمند به ‌رغم داشتن سخت‌افزاری عالی، هنوز نمی‌توان صحت این ادعا را تائید کرد.

تلفن همراه هوشمند جدیدی به نامYutopiaبه‌تازگی معرفی شده است که سازندگان آن مدعی هستند این محصول، نیرومندترین همراه موجود در جهان است. با این وجود این همراه هوشمند به‌رغم داشتن سخت‌افزاری عالی، هنوز نمی‌توان صحت این ادعا را تائید کرد.

به گزارش شماران سیستم از وب‌سایت خبر تحلیلیengadget، یک کمپانی فعال در عرصه تولید تلفن همراه هوشمند مدعی شده است که به‌تازگی قوی‌ترین تلفن جهان را به بازار عرضه کرده است.

کمپانی یو (Yu) که پیش از این نیز همراه‌های مشهور و نیرومندی را روانه بازار کرده بود، به‌تازگی توسط کمپانی هندی مایکرومکس (Micromax) خریداری شده است. این شرکت با تولید تلفن همراه هوشمندی به نام یوتوپیا (Yutopia) به‌عنوان قوی‌ترین همراه موجود در جهان (بنا بر ادعای سازندگان) توانسته به نحو قدرتمندی به بازار تولید تلفن همراه هوشمند، شوک وارد سازد.
به گفته ناقدان، شما در استفاده از این تلفن با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد. اندازه صفحه نمایش این تلفن هوشمند ۵.۲ اینچ با کیفیت HD بوده و از پردازنده اسنپ دراگون ۸۱۰ و یک رم ۴ گیگابایتی بهره می‌برد.

دوربین اصلی این تلفن با کیفیت ۲۱ مگاپیکسل و دوربین دوم آن با کیفیت ۸ مگاپیکسل ارائه می‌شود. تامین قدرت این گوشی نیز بر عهده باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری موجود در آن است. با این وجود تا زمان آزمون‌های رسمی بر روی این همراه و آزمایش کارکرد آن در طول بازه زمانی چندماهه نمی‌توان ادعای سازندگان Yutopiaرا تائید کرد.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *