مدیریت مشتریان

فروش

یکپارچگی فروش با انبار، خزانه‌داری و حسابداری کاربر را قادر می‌سازد در زمان صدور فاکتور فروش موجودی واقعی و موجودی قابل‌فروش کالا را مشاهده نماید و هم‌زمان گزارش وضعیت حساب و نحوه تسویه‌حساب مشتری را بررسی کند.

قیمت‌گذاری کالا، اعطای تخفیفات و کنترل دقیق اعتبار و حساب مشتریان به صورت لحظه‌ای توسط نرم‌افزار کنترل و اعمال می‌گردد.

گزارش‏ اظهارنامه مالیات بر ارزش‌افزوده و آمارهای فروش و میزان سو آوری محصولات روند گزارش دهی به ذینفعان داخلی و خارجی را تسهیل می‌کند.

 

امکانات

توزیع و پخش مویرگی

پشتیبانی از تمام فرایندهای فروش سرد و پخش گرم و فروش امانی از سفارش گیری تا توزیع و تسویه‌حساب در یک بستر یکپارچه و ثبت لحظه‌ای اطلاعات مالی از ویژگی‌های بارز این نرم‌افزار است.

فرایندهای توزیع و پخش به‌صورت یکپارچه با سایر فرایندها در نرم‌افزار پیاده‌سازی می‌گردد و با اطمینان از یکسان بودن اطلاعات، کنترل دقیقی از زمان تأمین کالا، تولید و توزیع کالا ایجاد می‌شود.

 

امکانات

بازاریابی

امروزه مشتریان وفادار بزرگ‌ترین سرمایه‌ سازمان‌ها هستند. نرم‌افزار بازاریابی امکانات گسترده‌ای برای نگهداری اطلاعات مصرف‌کنندگان و مشتریان فعلی و آتی در اختیار قرار می‌دهد. این اطلاعات، جزئیات کاملی از خریداران آتی و کارکنان آنان فراهم می‌کند تا واحد فروش به‌سهولت بتواند کمپین‌های تبلیغی خود را اجرا کند. علاوه بر آن، نظارت بر فعالیت واحدهای بازاریابی و فروش را امکان¬پذیر می سازد .

امکانات

خدمات پس از فروش

کنترل فرایند خدمات پس از فروش از زمان فروش تا زمان نصب و همچنین کنترل خدمات ارائه شده به مشتریان بعد از نصب به صورت یکپارچه با سایر نرم‌افزارها انجام می‌گردد و هم‌زمان اطلاعات مالی آن ثبت می‌شود.
کنترل کارکرد سرویس‌کاران، کنترل قطعات مصرفی و سوابق ارائه خدمات پس از فروش به هر مشتری از امکانات این نرم‌افزار است.

امکانات

قرارداد فروش 

ثبت و نگهداری اطلاعات قرارداد شامل زمان و تعداد سفارشات، پايش وضعيت قراردادهاي فروش را در يك ساختار یکپارچه با انبار و تولید کنترل می‌کند و بر اساس تعداد و زمان تحویل اقلام قرارداد امکان برنامه‌ریزی تولید و کنترل دقیق آن در نرم‌افزار وجود دارد.
با درج اطلاعات ریالی قرارداد و ارتباط آن با دریافت و حسابداری، تسویه‌حساب طبق تعهدات بر اساس مقدار تحویل، پیش‌پرداخت و جرائم تأخیر قابل‌کنترل است.

امکانات