همگام با شماران تِک

امروزه صادرات محصولات مورد توجه شرکت‌های نرم افزاری قرار گرفته است . در این راستا شرکت‌های آینده نگر به دنبال برنامه‌ریزی حضور در بازارهای جهانی جهت عرضه محصولات خود هستند. در راستای توسعه شرکت شماران سیستم در سالهای اخیر، گروه شرکتهای شماران شکل گرفته است. در این گروه شرکت “شماران تک” (Shomaran Tech) با هدف صادرات محصولات نرم افزاری فعالیت خود را آغاز نموده است.
شرکت شماران تک عرضه کلیه محصولات نرم افزاری شماران سیستم را در بازارهای بین المللی برعهده دارد. یکی از این محصولات قابل رقابت نرم افزار ShAuto است. این نرم افزار بر مبنای استانداردهای جهانی و تکنولوژی های روز دنیا تولید شده است. استفاده از زیرسیستمهای کاربردی و قابلیت چند زبانه امکان ارائه نرم افزار ShAuto به مشتریان بین المللی را ایجاد نموده است. شرکت شماران تک در طی سالیان گذشته بسترهای فنی و اجرائی مورد نیاز جهت صادرات محصولات را نیز فراهم کرده است. شماران تک هم اکنون در کشورهای منطقه، خاورمیانه و CIS پروژه هایی در دست اجراء دارد.
محصول ShAuto شماران در سال جاری در حال ارزیابی توسط مرکز ارزیابی تکنولوژی کانادا TEC است. پروفایل شماران سیستم در سایت این شرکت اینجا قابل مشاهده است.
این شرکت همواره به دنبال توسعه نقش فناوری ایرانی در بازار جهانی و حضور موثر جهت عرضه محصولات در منطقه و بازارهای بین المللی است.
در عین حال شرکت شماران تک نرم افزار یکپارچه “پویا” که از نرم افزارهای موفق شماران سیستم است را نیز در بازار داخلی به مشتریان عرضه می کند .

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *