استقرار کامل نرم‌افزار اتوماسیون صنعتی در کارخانه فردوس کاران امید – ایلیا استیل

شرکت فردوس کاران امید (ایلیا استیل) موفق گردید در اردیبهشت ماه سال جاری نرم‌افزار اتوماسیون صنعتی شرکت شماران سیستم را در کارخانه خود به طور کامل مستقر و پیاده‌سازی کند.

این شرکت با استفاده از اتوماسیون صنعتی فعالیت‌های زیر را انجام داده است: ابتدا از طریق الگوی بارکد، بارکد محصولات (سینک ظرف‌شویی، اجاق‌گاز، هود و …) تهیه می‌شود و در مرحله تولید سینک ظرف‌شویی و سایر محصولات بارکد تهیه‌شده، الصاق می‌گردد، سپس از طریق بارکد خوان، بارکد محصولات خوانده‌شده و به طور خودکار گزارش لحظه‌ای تولید در نرم‌افزار ثبت می‌گردد.

واحد انبار پس از دریافت محموله‌های تولیدشده نسبت به خواندن بارکد اقدام کرده و آن را به طور کاملاً مشخص شناسایی و در انبار محصول قرار می‌دهد. انباردار در هنگام خروج محصولات، بارکد الصاق شده را با دستگاه بارکد خوان خوانده و نرم‌افزار موجودی کالا را به طور خودکار کاهش می‌دهد.

لازم به ذکر است که محصولات این شرکت علاوه بر کد کالا و مشخصات اولیه دارای اطلاعات بسیاری زیاد دیگری شامل تاریخ تولید، خط تولید، نام دستگاه تولید و سایر مشخصات متغیر کالا بوده که در تمام مراحل تولید و انبارش این اطلاعات به طور دقیق شناسایی و ثبت می‌گردد.

این راهکار بر اساس طرحی مدون و زمان‌بندی‌شده و پس از مهندسی مجدد فرایندهای تولید محصولات در دستور کار شرکت شماران سیستم قرار گرفت و با توجه به ویژگی‌های خط و مراحل تولید ایلیا استیل از طریق فرم ساز، فرم‌های خاص این شرکت ایجاد گردید و شرکت راهبران شماران سیستم پیاده‌سازی و استقرار نرم‌افزار را به عهده داشته است.

در این کارخانه نرم‌افزارهای مالی، حسابداری، خزانه‌داری، تولید و بهای تمام‌شده، مهندسی، منابع انسانی، بازرگانی و  BMPS در بستر یکپارچه توسط شرکت شماران سیستم در سال‌های قبل به اجرا درآمده است.

شرکت فردوس کاران امید (ایلیا استیل(از سال 1385 در زمینه تولید لوازم‌خانگی شروع بکار کرده است و موفق به راه‌اندازی مجهزترین کارخانه تولید سینک ظرف‌شویی، هود، اجاق‌گاز، ماکروویو و فر توکار در شهرک پرند در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع شده است.

این شرکت هم اکنون بعنوان یکی از پیشگامان صنعت تولید سینک، هود و اجاق‌گازهای توکار آشپزخانه توانسته است محصولاتی گوناگون با کیفیتی مطلوب و مردم‌پسند تولید و عرضه کند و همچنین طرح توسعه سازمان به‌واسطه برخورداری از تکنولوژی نوین و روز دنیا در زمینی به مساحت 30.000 متر مربع در حال احداث و راه اندازی است.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *