استقرار کامل نرم ‏افزار جامع و یکپارچه پیشتاز در کارخانه هیمالیا

بر اساس گزارش دفتر مدیریت شرکت پرتو سرد توان (هیمالیا )‏،‏ نرم‏ افزار جامع و یکپارچه پیشتاز در این شرکت به طور کامل مستقر و پیاده سازی شد.

در این کارخانه نرم ‏افزار‏های مالی‏، حسابداری‏، خزانه داری‏، تولید و بهای تمام شده‏، مهندسی‏، منابع انسانی و بازرگانی برای اولین بار در بستر یکپارچه به اجرا درآمده است.

علاوه بر نرم‏ افزار‏های فوق‏،‏ بر اساس طرحی مدون و زمان بندی شده و پس از مهندسی مجدد فرایند‏های تولید محصولات، طرح مکانیزه و اتوماسیون صنعتی بخش انبار و فروش این شرکت با استفاده از هندهلد و بارکدخوان در دستور کار قرار گرفت و با توجه به ویژگی‏های خاص آن شرکت در مورد چاپ بارکد‏،‏ اجرایی شد. در این پروژه شرکت راهبران شماران سیستم پیاده­ سازی و استقرار نرم‏افزار را به عهده داشته است.

نرم ‏افزار جامع پیشتاز یکی‏ از محصولات شرکت شماران سیستم بوده که با سابقه بیش از 30 سال با دانش بومی وارد عرصه انفورماتیک کشور شده و شرکت‏ها و سازمان‏ها را در بهینه­ سازی و استقرار فرایند‏های مالی و تولید توانمند می­سازد.‏

 

 

 

شرکت هیمالیا با توجه به اهداف بلند مدت‏،‏ در زمینی بالغ بر 11 هکتار دریک موقعیت استراتژیک جغرافیایی در نزدیکی کردان کرج واقع شده است. در حال حاضر با داشتن حدود 50 هزار متر مربع فضای تولید‏،‏در حال برنامه ­ریزی برای ساخت فضای تولیدی جدید به مساحت 50 هزار متر مربع دیگر و بهره­ گیری از نیرو‏های متخصص است. تعداد کارکنان کارخانه در حال حاضر حدود 700 نفر بوده‏،‏ این شرکت علاوه بر اشتغال‏ زایی توانسته نقش بسزایی در صنعت تولید لوازم خانگی و خصوصا یخچال و فریزر ایفا کند.

بر اساس برنامه ‏ریزی‏های انجام شده‏،‏ طراحی و پیاده ­سازی کامل اتوماسیون صنعتی در کارخانه‏،‏ گام بعدی در توسعه فعالیت‏های شرکت هیمالیا است.

 

262546245624562465

 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *