بهره‌برداری نرم‌افزار پیشتاز در شركت امیر تجارت سپنتا

همگام با رشد سازمان در ارتقا کمی و کیفی منابع شامل تکنولوژی ساخت، زنجیره تأمین و منابع انسانی، مدیریت همواره توجه ویژه‌ای به توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی داشته است که در سایه این توجه پیرو مذاکرات با مدیران و کارشناسان محترم شرکت امیر تجارت سپنتا پیشنهاد شرکت شماران سیستم مبنی بر بهبود سیستم‌های اطلاعات مدیریت مورد تایید و قرارداد فی مابین در سال 1399 منعقد گردید.

شرکت امیر تجارت سپنتا، از سال 1399 کار خود را در زمینه تولید ماسک‌های سه لایه و 5 لایه با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا در جاجرود آغاز نموده است و همگام با رشد سازمان در ارتقا کمی و کیفی منابع شامل تکنولوژی ساخت، زنجیره تامین، منابع انسانی، مدیریت همواره توجه ویژه‌ای نیز به توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز داشته است.
WhatsApp Image 2021 04 21 at 16.18.05 1

این شرکت به دلیل فعالیت‌های منحصربه‌فرد و با توجه به نیازهای مطرح‌شده در جلسات حضوری و گزارش شناخت حاصل از بررسی فرایندهای مربوطه در سازمان نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز شماران سیستم در حوزه‌های مالی، حسابداری، انبار، دارایی ثابت، فروش، حسابداری انبار، تولید و بهای تمام شده، صورت‌های مالی، حقوق و دستمزد، خزانه‌داری و داشبورد مدیریت برای بهبود سیستم‌های اطلاعات مدیریت به این سازمان پیشنهاد گردید.

طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید و پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان شرکت کیمیا پردازان دایا بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرارداده شد.

این پروژه در طول مدت سه ماه به طول کامل اجرا و به بهره برداری مطلوب رسید به طوری که مدیریت سازمان توانست کلیه گزارشات مدیریتی خود را از نرم‌افزار شماران سیستم اخذ نماید.

نرم‌افزارهای حسابداری، حسابداری انبار، خزانه‌داری، حقوق و دستمزد، انبار، فروش، تولید محصول، ساختار محصول، بهای تمام‌شده، دارایی ثابت، صورت‌های مالی در فاز اولیه در این شرکت استقرار و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است و گزارشات خروجی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تصمیم‌گیری سازمان مورد استفاده مدیران این مجموعه است.

با توجه به پیاده‌سازی سیستم یکپارچه مالی، کنترل عملیات تولید و بهای تمام‌شده بستری مناسب و قابل اتکا در خصوص تصمیمات سازمانی و ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در بستر انفورماتیک ایجاد شده است.

برخی اقدامات برنامه‌ریزی‌شده برای این شرکت در طول مدت پروژه:

عملیاتی شدن کامل ماژول‌های مورد توافق در قرارداد

چیدمان آخرین کدینگ استاندارد حسابداری جهت صورت‌های مالی

طراحی کدینگ با رویکرد بهای تمام‌شده برای سیستم‌های انبارداری

شناسایی دقیق مواد مصرفی در هر مرحله از تولید

-کنترل فرایند درون‌سپاری و برون‌سپاری

شناسایی زمان و ریال دستمزد پرسنل در هریک از سالن‌های تولیدی

تحلیل و تعریف مراحل تولید

طراحی سیستم‌های کنترل داخلی در محیط تولیدی و انبارداری

طراحی گزارشات سازمانی و مدیریتی

نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز حاصل بیش از سی سال تجربه موفق پیاده‌سازی در صنایع مختلف است که در حال حاضر بیش از 2000 سازمان و شرکت در صنایع تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در حال بهره‌برداری از این نرم‌افزار هستند.

تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را مرتفع نخواهد کرد و بر همین اساس شماران سیستم با توسعه شبکه نمایندگی خود در سراسر کشور پرداخته است و شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خود از سال 1395 مشغول به ارائه خدمات است.

شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان نماینده رسمی شرکت شماران سیستم موفق به راه‌اندازی و استقرار نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز در شرکت امیر تجارت سپنتا گردید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *