شماران سیستم در بیست و یکمین الکامپ

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ 2015)، 23 تا 26 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

شماران سیستم نیز به عنوان اولین و معتبر ترین تولید کننده نرم افزارهای جامع و یکپارچه و ارائه دهنده راهکارهای بهای تمام شده ، توزیع و پخش ،داشبورد مدیریت ،BPMS ،DMS و ERP در این نمایشگاه حضور یافته و اخرین دستاورد های تکنولوژیکی خود را به علاقمندان عرضه نمود.
غرفه شماران سیستم در سالن 38 در مدت 4 روزه نمایشگاه مورد استقبال چشمگیر بازدید کنندگان قرار گرفت تا از نزدیک با دستاورد های نوین شرکت شماران سیستم که روزهای قبل نمایشگاه به عنوان یک شرکت دانش بنیان انتخاب گردیده بود ،آشنا شوند.
این دوره از نمایشگاه برای شماران سیستم تجربه جدید محسوب میگردید که با توجه به شروع طوفانی خود با رونمایی از لگوی جدید شماران سیستم با استقبال چشم گیر متخصصان، تحلیلگران مالی و فعالان صنعت نرم افزار همراه بود که تا روز آخر نیز ادامه داشت به طوری که در بسیاری از ساعات برگزاری نمایشگاه غرفه شماران سیستم با ترافیک بازدیدکنندگان و میهمانان در جایگاههای کارشناسان ،VIP و CIP روبرو شد.
رونمایی از نسل جدید راهکارهای مبتنی بر سیستم‌های اطلاعاتی عملیاتی یکپارچه با نام پیشتاز و سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکارBPMS ShAutoاز دستاورد های شماران سیستم در این نمایشگاه بود که با استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان روبرو گردید.

سومین روز نمایشگاه الکامپ، بزرگترین رویداد فرهنگی و تجاری در حوزه IT برای شرکت شماران سیستم با خبرهای خوبی همراه بود : ((شاتو (نرم افزار BMPS شماران سيستم) به اولين محصول نرم افزارى ايرانى ارزشيابى شده و داراى گواهينامه توسط شركت tec كانادا برگزیده شد.))
دستاورد های شماران سیستم در نمایشگاه الکامپ باعث گردید در تمام 4 روز برگزاری نمایشگاه غرفه شماران سیستم محلی برای نمایش دستاورد ها ،مذاکره با اهالی صنعت و متخصصان حوزه های مالی ،فناوری اطلاعات باشد و همچنین با توجه به ابزارهای نوین استفاده شده در نرم افزار های شماران سیستم علاقمندان و دانشجویان ساعتهای بسیاری با مدیران شرکت به تبادل دانش و کسب تجربه بپردازند.
در حاشیه این نمایشگاه جناب اقای الیشایی (مدیریت عامل هلدینگ آتیه شماران سیستم ) ،سرکار خانم مرادی (قائم مقام هدلینگ آتیه شماران سیستم )، جناب اقای پویا الیشایی(مدیریت عامل شماران سیستم) و آقای مرادی (مدیریت عامل راهبران شماران سیستم ) مصاحبه هایی با شبکه های خبری سمعی و بصری در مورد موضوعاتی مثل معرفی نخستين نرم‏افزار مدیریت فرایند های کسب و کار شماران “شاتو” ،آغاز صادرات نرم افزار به بازار های منطقه و کسب و کار خانوادگی گروه شرکتهای شماران انجام دادند.
لازم به ذکر است لگو جدید شماران ترکیبی از ش شماران سیستم ، استعاره ای از علاقمندی شماران به کوه و کوهنوردی و همچنین صعود و رو به بالا بودن شماران سیستم است.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *