چهارمین کنفرانس مدیریت تولید و عملیات

 با رویکرد کاربردی هفدهم دی ماه سال جاری در سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردید.

بیش از 200 نفر از مدیران ارشد، کارشناسان سازمانهای دولتی و خصوصی در حوزه های گوناگون، به ارائه آخرین دستاوردهای مدیریت تولید و عملیات با رویکرد های کاربردی پرداختند و از تجارب یکدیگر استفاده نمودند.
شرکت شماران سیستم در ارائه هدف توسعه فنآوری اطلاعات و یکپارچه سازی سیستمهای مهندسی با سایر سیستمهای مالی ،بازرگانی و اداری سازمان به ارائه‌ی نگاه نوین خود در نمایشگاه تخصصی که در حاشیه این کنفرانس دایر بود، پرداخت.
نرم افزارهای مهندسی شماران که با این رویکرد طراحی و تولید گردیده است، به واسطه بهره‌گیری یکپارچگی کامل پایگاه داده خود میتواند اطلاعات عملیاتی روزمره سازمان را از واحدهای تولید ،تعمیرات نگهداری و سایر واحد های مرتبط با واحدهای مهندسی سازمان اطلاعات را به صورت یکپارچه استخراج و به ارائه انواع گزارشات آماری و عملکردی می‌پردازد.
از دیگر دستاوردهای استقرار این سیستم، پیش بینی وقوع رویدادهای ناشی از وضعیت های ناپایدار به مثابه دستیاری هوشمند برای واحدهای مهندسی سازمان می باشد.
در حاشیه این کنفرانس واحد مهندسی فروش شماران سیستم با اقای مهندس افلاطونیان مدیر عامل شرکت جهان الکترونیک یزد که به عنوان مدیر موفق صنعت در این کنفرانس به ایراد سخنرانی پرداخته بودند ،به تبادل نظر در مورد نرم افزار کنترل کیفی پرداختند.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *