به روزرسانی نرم افزاری برای موتورولا موتو Z2

شماران سیستم – تلفن‌های همراه هوشمند موتو زد 2 قفل‌شده بر روی اپراتور تی موبایل در ایالات‌متحده آمریکا به‌زودی به‌روزرسانی اندروید 8.0 اوریو را دریافت خواهند کرد.

تلفن‌های همراه هوشمند موتو زد 2 قفل‌ شده بر روی اپراتور تی موبایل در ایالات‌ متحده آمریکا به‌زودی به‌روزرسانی اندروید نسخه 8.0 اوریو را دریافت خواهند کرد.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی phonearena، کاربران بسیاری از کشورهای ارائه‌ دهنده تلفن‌های همراه هوشمند قفل‌ شده بر روی برخی از اپراتورها، می‌توانند این دستگاه‌ها را باقیمتی بسیار کمتر و البته خدماتی متنوع‌تر دریافت کنند.
با این‌ وجود تمامی به‌روزرسانی‌های دستگاه آنها توسط آن اپراتور ویژه بررسی‌ شده، و البته هیچ سیم‌کارت دیگری به‌ غیر از سیم‌کارت اپراتور یاد شده بر روی تلفن همراه هوشمند مورد نظر کار نخواهد کرد.

بر همین اساس نیز چندی پیش موتو زد 2های قفل‌شده بر روی اپراتور ورایزن ایالات‌متحده به‌روزرسانی اندروید اوریو را دریافت کردند.
 

 

به همین ترتیب نیز به‌تازگی تی موبایل اقدام به شروع ارائه این به‌روزرسانی برای این پرچم‌دار موتورولا و کاربران آن کرده است.
کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در همین راستا می‌توان انتظار داشت که اپراتورهای دیگر نظیر AT&T و اسپرینت نیز از این روند پیروی کنند.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده در فروم XDA، کاربران موتو زد 2 قفل‌شده بر روی تی موبایل به‌زودی بسته به‌روزرسانی جدیدی را دریافت خواهند کرد که شماره ساخت دستگاه آنها را به OCX27 تغییر می‌دهد.
این بسته به‌روزرسانی به گفته بسیاری علاوه بر ارتقاء به اندروید 8.0 اوریو، شامل وصله امنیتی مخصوص ماه دسامبر این کمپانی نیز خواهد شد.

با این‌ حال این گزارش‌ها هنوز به‌صورت رسمی از جانب تی موبایل تائید نشده و پستی در این زمینه نیز در وب‌سایت آنها قرار نگرفته است.

 

 
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *