فناوری حافظه SSDبا ظرفیت 4 ترابایت

شماران سیستم – شرکت سامسونگ به‌تازگی جدیدترین سری انباره‌های اطلاعاتی سری 850 EVO SSD را معرفی کرده است که ظرفیتی 4 ترابایتی را برای کاربران به همراه می‌آورد.

شرکت سامسونگ به‌تازگی جدیدترین سری انباره‌های اطلاعاتی سری 850 EVO SSD را معرفی کرده است که ظرفیتی ۴ ترابایتی را برای کاربران به همراه می‌آورد.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، امروزه به‌ تدریج سیستم‌های مدرن در حال مهاجرت از هارددیسک به‌ سوی حافظه‌های SSD هستند.

در این میان شرکت کره‌ای سامسونگ به‌عنوان یکی از مهم‌ترین تولید کنندگان این انباره‌های اطلاعاتی در سطح جهان به‌حساب می‌آید.
حال جدیدترین مدل سری حافظه‌هایSSD این شرکت یعنی سری 850EVO روانه بازار شده است که ظرفیتی به‌مراتب بالاتر از نسخه‌های قبلی خود دارد.
این انباره اطلاعاتی دارای سرعت نگارش داده ۵۲۰مگابایت بر ثانیه است و با یک گارانتی ۵ساله در سطح بین‌المللی روانه بازار خواهد شد.
البته دریافت عملکرد سریع به‌واسطه این انباره برای کاربران چندان ارزان تمام نخواهد شد و قیمت تعیین شده برای این مدل ۴ترابایتی، ۱۵۰۰دلار است.حال جدیدترین مدل سری حافظه‌های SSD این شرکت یعنی سری 850 EVO روانه بازار شده است که ظرفیتی به‌مراتب بالاتر از نسخه‌های قبلی خود دارد.

این انباره اطلاعاتی دارای سرعت نگارش داده ۵۲۰ مگابایت بر ثانیه است و با یک گارانتی ۵ ساله در سطح بین‌المللی روانه بازار خواهد شد.

البته دریافت عملکرد سریع به‌واسطه این انباره برای کاربران چندان ارزان تمام نخواهد شد و قیمت تعیین شده برای این مدل ۴ ترابایتی، ۱۵۰۰ دلار است.
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *