گوشی جدید Asusبا دوربین مجهز به دو لنز مجزا

شماران سیستم – این تصویر ویدیویی تنها 10 ثانیه است و در آن گوشی هوشمندی نشان داده می‌شود که دو لنز مجزا برای دوربین دیجیتالی پشتیرا درخود جا داده است.

 

از آنجا که مدت زیادی تا زمان برگزاری بزرگ‌ترین نمایشگاه محصولات الکترونیکی و دیجیتالی جهان موسوم به CES 2015 باقی نمانده است، شرکت‌ها آخرین محصولات و دستاوردهای خود را آماده عرضه در این گردهمایی می‌کنند.

به گزارش شماران سیستم، Asus از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات الکترونیکی در تایوان تصاویر تبلیغاتی برای نمایشگاه CES 2015 منتشر کرده است که در آن یک گوشی هوشمند عجیب معرفی می‌شود.

این تصویر ویدیویی تنها ۱۰ ثانیه است و در آن گوشی هوشمندی نشان داده می‌شود که دو لنز مجزا برای دوربین دیجیتالی پشتی را در خود جا داده است.

شرکت Asus در این ویدیوی تبلیغاتی یک جمله نوشته است که کاربرد متفاوت این دوربین دیجیتالی را نمایان می‌کند: «چیزی را ببینید که دیگران نمی‌توانند ببینند.»
این محصول در سری گوشی‌های هوشمند ZenFone تولید می‌شود و البته تصویر ویدیویی به قدری تاریک است که نمی‌توان مشخصات بیشتری از آن را متوجه شد.

هنوز به درستی مشخص نشده است که دو لنز مجزا در دوربین اصلی این گوشی هوشمند برای تصویربرداری سه‌بعدی به کار گرفته می شود یا آنکه مانند گوشی HTC One M8 برای وضوح بیشتر تصویر این کار انجام شده است.

نمایشگاه CES 2015 که بزرگ‌ترین اتفاق فناورانه جهان محسوب می‌شود از تاریخ ۶ ژانویه در لاس‌وگاس آمریکا آغاز به‌کار می کند.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *