ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

در گردهمایی بزرگ شماران که در تاریخ ششم بهمن 98 در سالن همایش های بین المللی رایزن برگزار شد پس از فرهاد الیشایی موسس شماران، سرکار خانم  فرحناز مرادی موسس و رییس هیئت مدیره سخنرانی کردند . ایشان با تشکر از حضور مهمانان و با امید  به آینده سخنان خود را آغاز کرد.

“درود و خوش آمد گویی به شما عزیزان، همراهان و دوستان همیشگی شماران، دوستانی که دراین سالها همیشه کنار ما بودند و هستند و خواهند بود. امشب خبرهای خوبی برای شما مهربانان داریم ، خبرهایی از نوع امید، تلاش و موفقیت  “

در ادامه فرحناز مرادی در خصوص رویکرد مدیران ارشد و شاخص های محصولات شماران سیستم و استفاده از تکنولوژی  های جدیددر محصولات افزودند”با تلاش و پشتکار بسیار هم اکنون درمسیر صعود به  قله موفقیت گام بر می داریم .و با ارائه نسل های جدید محصولات نرم افزاری ، محصولی شایسته شما همراهان گرامی ارائه داده ایم و با کمک شما این محصول نرم افزاری را توسعه خواهیم داد.”

ایشان در ادامه مطرح کردند که در سالهای اخیر گروه شرکتهای شماران استرانژی تمایز(Differentiation Strategy)را انتخاب نموده این استراتژی با هدف توسعه و ارائه محصولات جدید منحصر به فرد و توسعه بازار است و شرکتهایی می توانند این استراتژی را انتخاب کنند که مزیتهای رقابتی خاص دارند و می توانند این مزیتها را در قالب محصول و راهکار به مشتریان ارائه کنند.مهمترین رکن این استراتژی بررسی نیازهای مشتریان و داشتن گوش شنوا برای نیازها و پاسخگویی به آنها می باشد.از شرکتهای موفق اپل- گوگل –BMW این استراتژی را دارند

شماران با ویژگی و مزیتهای منحصر به فرد توانسته محصولی خاص که عملکرد متفاوت دارد تولید کند این مهم در بستر تحقیق و توسعه و نوآوری بوده است . ایجاد تنوع و ارائه  نسل های مختلف  محصولات نرم افزاری توسط  شرکت شماران نیز بخش دیگری از سخنان مرادی در همایش بود که ایشان بیان کردند  چگونه با رشد  نیازهای تکنولوژی و پیشرفت صنایع مختلف کشور محصولات شماران توسعه و مطابق با نیازهای مختلف صنایع  ارائه شده  است.

عضو هیات مدیره انجمن زنان کار آفرین در خصوص فعالیت های شماران در انجمن ها و سازمانهای مردم نهاد نقش شماران در مسئولیت های اجتماعی توضیحات کاملی ارائه کرد و رویکرد شماران را در این خصوص بیان کرد”در طی سالهای اخیر شماران تلاش نموده با ارائه نرم افزار رایگان و خدمات نصب ، استقرار و پیاده سازی  انجمن ها را در ایجاد زیر ساخت های مناسب یاری رساند  و محصولات و خدمات خود  را به  بنیاد کودک ، انجمن یاران خورشید(خانه خورشید) ، انجمن با هم و برای هم ،انجمن مدرسه سازی حامی،انجمن صنفی آشنا ،انجمن زنان مدیر کارآفرین، انجمن زنان ملی کارآفرین و دهها انجمن دیگر ارائه کرده است . حوزه مسئولیت اجتماعی حوزه ای است که شماران توجه خاص کرده و در کنار ارزش اقتصادی به ارزش اجتماعی (Economical Value+social value)نیز بها داده است .اگر به تجربه دولتهای پیشرو نگاهی بیاندازیم کشورهایی که در کنار رشد اقتصادی دغدغه مسئولیت اجتماعی هم داشته اند  مامن امن تری برای شهروندان ایجاد کرده اند .

ایشان  در انتها  خواستار سلامتی و روزهای خوش و موفق برای تمامی هموطنان کشورشد وبا آرزوی  موفقیت تمامی کارآفرینان و شرکت کنندگان همایش به سخنان خود خاتمه داد .

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *