نوزدهمین نمایشگاه الکامپ – آذر 92

نوزدهمین نمایشگاه الکامپ

 نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک با شعار ( زندگی هوشمند) و با حضور بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی در دو بخش جداگانه ( دولت الکترونیک ) و (الکامپ) از تاریخ چهاردهم تا هفدهم آذر ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.
الکامپ 2013 شاهد حضور مجدد شرکت شماران سیستم پس از چندین سال وقفه بود که در میان انبوه شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی با استقبال چشمگیر متخصصین، مدیران و فعالان صنایع مختلف به‌خصوص حوزه فناوری روبرو شد. در این نمایشگاه شرکت شماران سیستم با حضور در سالن میلاد غرفه29 به‌عنوان بزرگترین تولید کننده نرم‌افزارهای یکپارچه مالی، اداری و مهندسی محصولات جدید خود در حوزه اداره بدون کاغذ، راه‌حل‌های ایجاد سازمان چابک و خودکارسازی فرآیندهای کسب‌وکار ارایه نمود.
شرکت شماران سیستم با رونمایی از محصولات جدید خود از جمله سیستم یکپارچه فرآیندی (پویا فرآیندی)، نرم‌افزار توزیع و پخش و نسخه جدید اتوماسیون اداری نقش پررنگ در نشان دادن دستاوردهای جدید این شرکت به عنوان یکی از قطب ‌های نرم‌افزاری کشور بر عهده داشت.گفتنی است در روز افتتاحیه الکامپ2013 دکتر محمود واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات با همراهی دکتر نصراله جهانگرد معاون ایشان وهیات همراه بازدیدی از غرفه شماران سیستم داشتند در این دیدار مهندس فرهاد الیشایی (مدیرعامل شرکت شماران سیستم) ضمن خیرمقدم به ایشان شرحی از فعالیت‌های شرکت و نرم‌افزارهای تولید شده را بیان نمودند. مهندس الیشایی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی با اشاره به نیاز حمایت هرچه بیشتر از صنعت نرم‌افزار توسط دولت جدید تاکید کردند با توجه به کیفیت بالای محصولات نرم‌افزاری این شرکت آمادگی رقابت با محصولات مشابه شرکت‌های خارجی را دارند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *