10 مورد از خصوصیات CRM تحت وب شماران سیستم

به گزارش واحد تولید شماران سیستم شرکت شماران سیستم نسل جدید نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را در بستر وب و با آخرین تکنولوژی روز دنیا با امکانات متفاوت و منعطف ارائه داده است.

CRM شماران با نرم افزار ساز توسعه داده شده است. طبیعتا این موضوع داینامیک بودن CRM را تضمین و نیازهای آتی و خاص سازمان ها را برآورده خواهد کرد.

با توجه به اینکه اصولا CRM ها در بازار انفورماتیک کشور به صورت آماده و پکیج است، در بهترین شرایط نهایتا تا 70 درصد نیازهای سازمان ها و شرکت ها را برآورده خواهد کرد و نکته مهم دیگر این که کاربر باید خود را با چگونگی و عملکرد نرم افزار موجود  هم سو کند.

طبیعتا ذات CRM  سرعت و چابکی در فرایند های مربوط به فروش ، بازاریابی، خدمات پس ازفروش است.این موارد را به یکپارچگی با نرم افزارهای دیگر نیز اضافه کنید.

تمامی موارد ذکر شده در CRM شماران قابل کنترل و توسعه است.نرم افزار ساز شماران با وجود ابزار هایی ماند فرم ساز،گزارس ساز،فرایند ساز،کارتابل و بسیاری از امکانات دیگر پیاده سازی بستر اصلی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان است.

این بدان معنا است که هر نیازی برای هر کسب و کاری با زمان بسیار کوتاه و دقت بسیار بالا و انطباق حد اکثری با نیازهای ارائه شده،ایجاد ودر اختیار کاربران قرار میگیرد.

10 مورد از خصوصیات CRM تحت وب شماران سیستم :

1-مدیریت ثبت اطلاعات کامل مشتریان با جزئیات کامل

2-مدیرت کامل اطلاعات رقبا

3-منعطف و کاربر پسند

4-قابل توسعه از طرف کاربران سازمان

5-مدیریت گزارشات متعدد در واحد های مختلف

6-کنترل عملکرد کاربران واحد فروش و بازاریابی

7-ازتباط مستقیم با دیگر نرم افزار های سازمان

8-ثبت عملکرد کاربران واحد فروش و بازاریابی با جزئیات مفید (تعدادتماس،مدت زمان تماس ها،نوع تماس و…)

9- مدیریت و ایجاد گزارشات جدید با استفاده از گزارش ساز

10-مدیریت فرم های موجود و ایجاد فرم های جدید با اسنفاده از فرم ساز

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *