داستان موفقیت مجتمع صنایع غذایی مجید

مصاحبه با مدیریت مالی شرکت آذین شوشتر(صنایع غذایی مجید)
جناب آقای آقایی

 

1-خلاصه ای از  فعالیت شرکت محترم آذین شوشتر را توضیح بفرمائید. 
مجتمع صنایع غذایی مجید پیشرو با کسب نشان های برتر و استاندارد در زمینه تولید محصولات غذایی به ارائه محصولات غذایی با کیفیت بالا و سالم و با بهترین مواد اولیه در سفره های هم میهنان می اندیشد و تمام تلاش کارکنان مجموعه ، سلامتی هموطنان و ارتقای کیفیت محصولات غذایی است. مجتمع صنایع غذایی مجید پیشرو از زمان تاسیس با راه اندازی خطوط مدرن تولید مربا و آبلیمو به طور رسمی آغاز به کار کرد از آن زمان به بعد این مجموعه توانست با اجرای طرح های متوالی توسعه محصولات جدیدی را شامل انواع شربت، رب گوجه فرنگی  عرقیات، سس، کنسرو، ترشی جات و شوری جات، آبمیوه ، آبلیمو و نوشابه به خطوط تولید پیشین اضافه کند .

 

2-با توجه به گسترش روز افزون محیط اقتصادی و به تبع آن پیشرفت صنایع ، نرم افزار شماران ، تا چه حد توانسته است خود را با این تغییرات همسو نماید و آیا این امر پاسخگوی نیاز شرکت آذین شوشتر بوده است؟

با توجه به توسعه چشمگیر هلدینگ مجید در حال حاضر نرم افزار شماران سیستم در کلیه حوزه ها شامل واردات ، صادرات، بهای تمام شده ، تولید و توزیع و پخش تا حد قابل قبولی نیازهای این سازمان نه تنها پوشش داده بلکه در برخی از قسمتها راهگشا نیز بوده است .
 
3-آیا نرم افزار شماران پاسخ گوی نیازهای شما در این زمینه بوده است ؟ نظر شمادر مورد خدمات پس از فروش ارائه شده از سوی شرکت راهبران شماران سیستم چیست؟
هلدینگ مجید در حوزه بازاریابی انواع روشهای فروش شامل مویـرگی، زنجیـره ای و تـولید و سایر حـوزه ها دارای فعـالیـت می‌باشد که نرم افزار شماران سیستم تا حد قابل توجهی علاوه بر تامین نیازهای هلدینگ حتی ابزار مهمی جهت تصمیم‌گیری مدیران ارشد ایجاد نموده است. در مورد بحث گسترده خدمات پس از فروش نیز باید عرض کنم به دلیل اینکه شرکت راهبران شماران سیستم خدمات متنوعی برای مشتریان درنظر گرفته است ، در کل مثبت ارزیابی می گردد.
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *