داستان موفقیت شرکت آهنگری نوین

مصاحبه با مدیر مالی شرکت آهنگری نوین
جناب آقای مجاوریان

1- در ابتدا به عنوان مقدمه خلاصه ای از بیوگرافی شغلی خود را بیان فرمایید.
امیرحسین مجاوریان متولد سال 1348 و کارشناس حسابداری ، کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار و منابع نیروی انسانی ، کارشناس تحلیل اقتصاد در بورس و سرمایه گذاری هستم.
سابقه کاری خود را از شرکتهای معدنی فاریاب – اسفند قم – فروسلیس زیر مجموعه وزارت معادن و فلزات در سال 1371 آغاز و در سال 1376 در شرکت آهنگری نوین یکی از شرکتهای گروه صنعتی پیروی ( صنایع قطعه سازس خودرو – صنایع تولید لوازم خانگی – صنایع غذایی ) مشغول به کار شدم که با افتخار این همکاری همچنان ادامه دارد .

2- خلاصه ای از فعالیت شرکت محترم آهنگری نوین را توضیح بفرمائید.
شرکت آهنگری نوین تنها تولید کننده و تامین کننده شلنگهای هیدرولیک فرمان و شلنگهای ترمز خطوط خودرو سازی کشور ( ایران خودرو ، سایپا ، رنو و…) می باشد و دارای گرید A از شرکت ساپکو است.

3- با توجه به گسترش روز افزون محیط اقتصادی و به تبع آن پیشرفت صنایع ، نرم افزار شماران ، تا چه حد توانسته است خود را با این تغییرات همسو نماید و آیا این امر پاسخگوی نیاز شرکت شما بوده است؟
شرکتهای آهنگری نوین ، سازه ترمز – قطعه سازان رزن – قطعه سازان شوکت از زیر مجموعه های گروه صنعتی پیروی می باشند که به لحاظ یکپارچه بودن نرم افزار شماران در بخش تولید ، انبار، بهای تمام شده و ارائه گزارشات مدیریتی در حال بهره برداری از این سیستم می باشد که توانسته نیازهای شرکت را تامین نماید .

4- آیا نرم افزار شماران پاسخ گوی نیازهای شما در این زمینه بوده است ؟ 
بله 

 

 

 

 

 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *