داستان موفقیت شرکت البا گاز123

مصاحبه با مدیر مالی شرکت البا گاز
آقای مولازاده

 

1-خلاصه ای از فعالیت شرکت محترم البا گاز را توضیح بفرمائید.

شرکت البا گاز در تاریخ 14/8/1381 به صورت با مسئولیت محدود تاسیس شد و از زمان تاسیس تا اواخر سال 84 ساخت سالنهای تولید و نصب تجهیزات و ماشین آلات بطول انجامید طبق اساسنامه فعالیت اصلی شرکت تولید انواع اجاق گاز ، بخاری گازی ، آبگرمکن ، ماشین لباسشویی ، یخچال ، هود، سینک و فر توکار ( با برند های آلتون ، لوفرا و لوکاتی ) است البته تولید محصولات شرکت از ابتدای سال 85 با تولید اجاق گاز مبله آغاز و بسرعت توانستیم سهم قابل توجهی از بازار این محصول را بخود اختصاص دهیم تا جایی که با تنوع در محصولات و بالا بردن سطح کیفی آنها بعنوان یکی از برند های مطرح کشور شده ایم

2-با توجه به گسترش روز افزون محیط اقتصادی و به تبع آن پیشرفت صنایع ، نرم افزار شماران ، تا چه حد توانسته است خود را با این تغییرات همسو نماید و آیا این امر پاسخگوی نیاز شرکت آلبا بوده است؟

تا جایی که من از تغییرات قوانین از جمله ق.م.م. و تامین اجتماعی و امثالهم شناخت دارم و همچنین از اطلاعاتی که از همکاران کارشناس صنایع کسب کرده ام تا حدود زیادی نرم افزار شماران همه تغییرات را پوشش داده است و این از محاسن این نرم افزار است .

3آیا نرم افزار شماران پاسخ گوی نیازهای شما در این زمینه بوده است ؟ نظر شمادر مورد خدمات پس از فروش ارائه شده از سوی شرکت راهبران شماران سیستم چیست؟

در حدود 8 سال کار با نرم افزار شماران کار میکنیم و علیرغم تحولات گسترده در سیستم مدیریتی و چارت سازمانی شرکت آلبا ،شرکت راهبران شماران سیستم تا حدود زیادی مشکلات اعلام شده را مبرطرف نموده است و این نکته نشان دهنده مشتری مداری و جلب رضایت مشتری از سوی آن تشکیلات است. و همین امر باعث شده در صدد راه اندازی نرم افزار های ERP، داشبورد و  sBPM باشیم

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *