داستان موفقیت شرکت شوفاژ کار

مصاحبه با معاونت مالی شرکت شوفاژکار
جناب آقای مهدی لواسانی

 

1-خلاصه ای از فعالیت شرکت محترم شوفاژ کار را توضیح بفرمائید.

شرکت صنعتی شوفاژکار در سال 1350 با هدف تولید دیگهای چدنی حرارت مرکزی ( شوفاژ) تأسیس گریده و در حال حاضر به عنوان اولین و بزرگترین تولید کنندة دیگهای حرارت مرکزی و پکیجهای زمینی مشغول فعالیت می باشد و طی ده سال اخیر موفق به حضور در بازارهای اروپا شده است و در سال 1394 موفق به کسب تندیس صادرکنندة نمونه گردیده است.

2-با توجه به گسترش روز افزون محیط اقتصادی و به تبع آن پیشرفت صنایع ، نرم افزار شماران ، تا چه حد توانسته است خود را با این تغییرات همسو نماید و آیا این امر پاسخگوی نیاز شرکت مائده بوده است؟

درسال 1384 شرکت صنعتی شوفاژکار جهت رفع نیازهای اطلاعاتی و گزارشات مالی خود نسبت به استقرار نرم افزار شماران اقدام نمود و سیستم بهای تمام شدة در سال 1385 مورد استفاده قرار گرفت . در طول سالهای گذشته شرکت شماران سیستم توانسته است با افزودن قابلیتهای گزارشگیری فراوان در نرم افزار انبار و مالی و بازرگانی و غیره …  نیازهای اطلاعاتی این شرکت را برآورده سازد.
 

3آیا نرم افزار شماران پاسخ گوی نیازهای شما در این زمینه بوده است ؟ نظر شمادر مورد خدمات پس از فروش ارائه شده از سوی شرکت راهبران شماران سیستم چیست؟

هم اکنون نرم افزارهای متعددی در بازار وجود دارند که هر کدام جهت رفع نیازهای به خصوصی طراحی شده اند. اینگونه نرم افزارها عمدتاً برای واحدهای اقتصادی کوچک ( office) مناسب می باشند ولیکن شرکتهای متوسط و بزرگ با توجه به گسترش و پیچیدگی در حوزه های مختلف فعالیتشان نیاز به نرم افزارهای یکپارچه دارند که خوشبختانه شرکت شماران موفق به ارائه نرم افزار یکپارچه شده است و هم اکنون در شرکت شوفاژکار پیاده سازی شده است. 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *