استقرار و بهره‌برداری نرم‌افزار پیشتاز در شرکت پیشرو کاغذ نگار پارس

در سال 1399 فرآیند فروش ، استقرار و  بهره‌برداری از نرم‌افزار پیشتاز در شرکت پیشرو کاغذ نگار پارس (pars-pack)  صوذت پذیرفت . با توجه به  نرم افزار و خدمات ارائه‌شده، رضایت کامل این شرکت از نرم‌افزارهای مورد استفاده  و خدمات پس از فروش شرکت کیمیا پردازان دایا به‌صورت کتبی دریافت گردید.

شرکت پیشرو کاغذ نگار پارس با نام تجاری پارس پک (Pars-Pack) در سال ۱۳۹۳ با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا جهت کوتینگ (coating) انواع کاغذ در گرماژهای مختلف تا مرحله چاپ (افست – فلکسو) و دایکات و تولید لیوان به صورت کامل در یک مجموعه واحد به بهره برداری رسید.

این شرکت با هدف خدمت در زمینه تامین مواد اولیه ظروف یکبار مصرف کاغذی و انواع مصارف بهداشتی از جمله بسته‌بندی دارویی، مواد غذایی، خوراکی و دارای پتانسیل تولید دستمال کاغذی و سفره کاغذی و … جهت بازار داخلی و خارجی تاسیس گردید.

این شرکت در حال حاضر بخش عمده‌ای از مواد اولیه موردنیاز خود را در داخل کشور و از شرکت کاغذ پارس تامین می‌نماید. کاغذ مربوطه گواهینامه‌های بهداشتی از جمله FDA آمریکا، BFR آلمان و سیب سلامت ایران را دریافت نموده است.

همگام با رشد سازمان در ارتقا کمی و کیفی منابع شامل تکنولوژی ساخت، زنجیره تأمین و منابع انسانی، مدیریت همواره توجه ویژه‌ای نیز به توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز داشته است که در سایه این توجه پیرو مذاکرات با مدیران و کارشناسان محترم شرکت پیشرو کاغذ نگار پارس پیشنهاد شرکت شماران سیستم مبنی بر بهبود سیستم‌های اطلاعات مدیریت مورد تایید و قرارداد فی مابین در تیر 1399 منعقد گردید.

طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید.

پیرو برگزاری جلسات و مذاکرات انجام‌شده اهم نیازهای آن شرکت محترم به شرح ذیل اعلام گردید:

1-قبول و یا عدم قبول سفارش‌ها

2-تعیین قیمت فروش محصول با حاشیه سود مناسب

3-تولید و یا عدم تولید یک محصول خاص

4-افزایش و یا کاهش حجم تولید

5-ایجاد یک خط تولید جدید و توسعه واحد صنعتی

6-تغییر در فرایند تولید، کیفیت محصول و یا حذف خط تولید موجود

7-تغییر در استراتژی فروش محصولات

پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان شرکت کیمیا پردازان دایا بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرارداده شد.

این پروژه در طول مدت دو ماه به طول کامل اجرا و به بهره برداری مطلوب رسید به طوری که مدیریت سازمان توانست کلیه گزارشات مدیریتی خود را از نرم‌افزار شماران سیستم اخذ نماید.

نرم‌افزارهای حسابداری، حسابداری انبار، خزانه‌داری، حقوق و دستمزد، انبار، فروش، تولید محصول، ساختار محصول، بهای تمام‌شده، دارایی ثابت، صورت‌های مالی در فاز اولیه در این شرکت استقرار و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است و گزارشات خروجی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تصمیم‌گیری سازمان مورد استفاده مدیران این مجموعه است.

با توجه به پیاده‌سازی سیستم یکپارچه مالی، کنترل عملیات تولید و بهای تمام‌شده بستری مناسب و قابل اتکا در خصوص تصمیمات سازمانی و ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در بستر انفورماتیک ایجاد شده است.

برخی اقدامات انجام شده در این پروژه:

عملیاتی شدن کامل ماژول‌های مورد توافق در قرارداد

چیدمان آخرین کدینگ استاندارد حسابداری جهت صورت‌های مالی

طراحی کدینگ با رویکرد بهای تمام‌شده برای سیستم‌های انبارداری

شناسایی دقیق مواد مصرفی در هر مرحله از تولید

-کنترل فرایند درون‌سپاری و برون‌سپاری

شناسایی زمان و ریال دستمزد پرسنل در هریک از سالن‌های تولیدی

تحلیل و تعریف مراحل تولید

طراحی سیستم‌های کنترل داخلی در محیط تولیدی و انبارداری

طراحی گزارشات سازمانی و مدیریتی

نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز حاصل بیش از سی سال تجربه موفق پیاده‌سازی در صنایع مختلف است که در حال حاضر بیش از 2000 سازمان و شرکت در صنایع تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در حال بهره‌برداری از این نرم‌افزار هستند.

تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد و بر همین اساس شماران سیستم به توسعه شبکه نمایندگی خود در سراسر کشور پرداخته است و شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش  از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده  است.این شرکت در حوزه  نصب ،پشتیبانی، آموزش و مشاوره در راستای بهبود  عملکرد سازمان‌ها فعالیت می کند

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *