جهان، کارگاه خلاقیت ماست

جهان ،کارگاه خلاقیت ماست.

شرکت شماران سیستم، بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده نرم افزارهای یکپارچه سازمانی در صنعت فناوری اطلاعات کشور است. نسل جدید نرم‌افزار و راهکار   ShAuto ERP این شرکت در بهمن ماه در مراسمی باشکوه رونمایی می شود.

این گردهمایی فناورانه ویژه فرهیختگان صنعت، متخصصان فناوری اطلاعات و نمایندگان رسانه¬ها است که در تاریخ 06/11/98 در مرکز همایش‌های رایزن برگزار می‌گردد. در این همایش گروهی از مدیرانِ مشتریان شماران نیز حضور خواهند داشت.  هدف از برگزاری این گردهمایی معرفی راهکار برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) با آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی و راهکار ابری شرکت شماران سیستم است. نرم افزار ShAuto ERP بر مبنای خلاقیت و نوآوری گروه شماران در پاسخ به نیاز سازمان ها و با دانش و تجربه بومی تولید شده است. نسخ قبلی آن مانند نرم افزار پیشتاز هم اکنون سیستمها و اطلاعات هزاران واحد صنعتی و خدماتی را بهبود بخشیده و در حال اجرا است.

گروه شرکتهای شماران با بیش از 35 سال سابقه در بخش اطلاعات سازمانی و فناوری اطلاعات یکی از با سابقه ترین شرکت­های ایران در این حوزه محسوب می شود. راهکار ERPشرکت شماران سیستم جدیدترین محصول این شرکت بر بستر وب بوده که شرکت‌ها و سازمان‌ها را در بهینه‌سازی و استقرار سیستم ها و فرایندهای سازمانی توانمند می‌سازد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *