حضور در گردهمایی اتوماسیون صنعتی و فناوری رباتیک

گردهمایی فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌ آپ‌های حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی به همت صندوق نوآوری و شکوفایی در تاریخ 26 آبان ماه سال جاری به مدت دو روز برگزار شد.

هدف از برگزاری این گردهمایی معرفی نیازمندی‌های فناورانه صنایع کشور در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی، معرفی توانمندی‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه رباتیک و همچنین توسعه همکاری‌های فناورانه بین صنایع بزرگ و استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی بود.

طی دو روز در این گردهمایی برنامه‌های متنوعی از جمله، نمایشگاه نیازمندی‌های فناورانه صنایع و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه رباتیک و اتوماسیون صنعتی، رویدادهای معرفی نیازمندی‌های فناورانه صنایع بزرگ، نشست‌های مذاکرهB2B و پنل‌های تخصصی برگزار شد.

اغلب بازدیدکنندگان این همایش شرکت‌های تولیدی قطعات خودرو و دانشجویان حوزه رباتیک بودند که به بررسی نیازها در صنعت خود و آشنایی با فناوری‌های مدرن در روزهای سرد و بارانی به این گردهمایی آمده بودند.

شرکت دانش‌بنیان شماران سیستم طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی در این همایش شرکت و به ارائه راهکارهای مبتنی بر نرم‌افزار در خصوص اتوماسیون صنعتی پرداخت.

نرم‌افزار ERPشماران سیستم با نام تجاری شاتو پلاس، راهکار فوق‌العاده‌ای در خصوص یکپارچه‌سازی و مدیریت منابع سازمان، مبتنی بر فرایندهای سازمانی است که توانایی بالقوه‌ای در خصوص اتوماسیون صنعتی در حوزه تولید و ارائه بهای تمام‌شده کالا به‌صورت واقعی و استاندارد را دارد. این نرم‌افزار با امکان اخذ ورودی‌های دستگاه‌های صنعتی (PLC)و تبدیل آنها به کدهای معنادار در خصوص یکپارچگی در عملیات نرم‌افزاری، خطوط تولید را مکانیزه و بهینه می‌کند.

نرم‌افزار شاتو پلاس جدیدترین محصول شرکت شماران سیستم در آخرین بستر تکنولوژی بوده که با سابقه بیش از 30 سال با دانش بومی وارد عرصه انفورماتیک کشور شده و شرکت‌ها و سازمان‌ها را در بهینه‌سازی و استقرار فرایندهای اداری و سازمانی توانمند می‌سازد.

با توجه به اینکه شماران سیستم تنها شرکت نرم‌افزاری حاضر در این گردهمایی بود، استقبال خوبی از راهکارها و نرم‌افزارهای شرکت شد و ارائه پرزنت عمومی در سالن همایش صندوق شکوفایی و نوآوری ریاست جمهوری شد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *