شماران در روز سوم بیست و یکمین الکامپ

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.

شرکت شماران سیستم امسال با دستاورد های ویژه ای در بیست ویکمین الکامپ شرکت نمود و با گذشت سه روز از برگزاری نمایشگاه غرفه شماران سیستم در سالن 38 با استقبال خوب متخصصان، تحلیلگران مالی و فعالان صنعت نرم افزار روبه‌رو شده است.

رونمایی از نسل جدید راهکارهای مبتنی بر سیستم‌های اطلاعاتی عملیاتی یکپارچه با نام پیشتاز و سیستم مدیریت فرآیندهای کسب‌وکارBPMS ShAutoاز دستاورد های شماران سیستم در این نمایشگاه بود که با استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان روبرو گردید.

سومین روز نمایشگاه الکامپ، بزرگترین رویداد فرهنگی و تجاری در حوزه IT برای شرکت شماران سیستم با خبرهای خوبی همراه بود : ((شاتو (نرم افزار BMPS شماران سيستم) به اولين محصول نرم افزارى ايرانى ارزشيابى شده و داراى گواهينامه توسط شركت tec كانادا برگزیده شد.))

این افتخار برگ‎ زرین دیگری از تلاش شماران سیستم را جهت افزایش کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده می باشد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *