شماران سیستم اسپانسر تیم فوتسال بیلقان

شرکت شماران سیستم بعنوان یکی از قدیمی ترین و تاثیرگذارترین شرکتهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات کشور، همواره بر این باور است که مسئولیت ویژه ای در قبال اعتماد جامعه دارد. از این رو همواره یکی از اصلی ترین اهداف فرهنگ سازمانی شرکت شماران سیستم، ایجاد میل به حضور و مشارکت در فعالیت های داوطلبانه و عام المنفعه بوده است.

💙مدیران ارشد و اعضای خانواده شماران سیستم همواره در تلاش برای حمایت مادی و معنوی از موسسات خیریه و عام المنفعه بوده اند. حمایت های مستمر و عضویت در موسساتی همچون انجمن زنان کارآفرین، بنیاد کودک، انجمن حامی و خانه خورشید از نمونه های این فعالیت های داوطلبانه می باشد.
در همین راستا در سال جدید، شرکت شماران سیستم به منظور توانمندسازی جوانان در گام اول، با اسپانسری تیم فوتسال بیلقان، امکان حضور در مسابقات فوتسال شهرستان آسارا مهیا نمود.

WhatsApp Image 2022 04 18 at 1.46.29 AM 1
💙با توجه به استقبال جوانان فوتبالیست بیلقان و موفقیت های این عزیزان در مسابقات منطقه ای، شماران سیستم تصمیم دارد اسپانسری را به دیگر رشته های ورزشی نیز بسط دهد. این حمایت ها در جهت ارتقا سطح سلامت جوانان، ایجاد انگیزه و افزایش اعتماد به نفس جوانان و ترغیب پرسنل شماران سیستم به حضور در فعالیت های انسان دوستانه و داوطلبانه می باشد.

 WhatsApp Image 2022 04 18 at 1.46  WhatsApp Image 2022 04 30 at 12

در آینده خبرهای بیشتری از فعالیت های مربوط به مسولیت اجتماعی شماران سیستم خواهید شنید…

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *