اهدای تندیس کیفیت برتر به شماران سیستم

اهدای تندیس کیفیت برتر به شماران سیستم

در ششمین همایش  ملی کیفیت

 

ششمین همایش ملی کیفیت با رویکرد “نقش کیفیت فراگیر در جلب رضایت حداکثری مشتریان” با هدف بهبود و توسعه مستمر کیفیت در فرایندهای سازمانی در تاریخ 4/12/1400 برگزار و شرکت شماران سیستم موفق به کسب تندیس این مراسم شد .

انجمن حامیان استاندارد و کیفیت  برگزار کننده این همایش بوده،که  با چشم انداز پیشبرد برنامه های توسعه استاندارد و کیفیت در صنایع کشور، همایش ملی کیفیت را برگزارکرد.

شرکت شماران سیستم با بیش از سه دهه فعالیت مستمر در ارائه راهکارهای مبتنی بر سیستم های یکپارچه نرم افزاری و فرایندی ،  ئانش بنیان و دارنده گواهی رتبه یک شورای عالی انفورماتیک و تنها شرکت ایرانی دارنده گواهی بین المللی TEC از کشور کانادا تنها برگزیده این همایش در صنعت انفورماتیک و تولید نرم افزارهای یکپارچه سازمانی بود.

به دلیل استفاده از راهکارهای نوین تضمین کیفیت و به کار گیری استانداردهای بین المللی در بخش کنترل کیفی  و امور مشتریان ، و بررسی مستندات درخواستی از طرف متخصصان  همایش ، تندیس کیفیت به سرکار خانم مرادی رییس هیات مدیره شرکت  شماران سیستم اهدا شد.

همایش ملی کیفیت برای ارج نهادن به زحمات مدیران، کارشناسان و متخصصانی است ، که به کیفیت بها داده و با خلاقیت و نوآوری در تولید محصول مرغوب و ارائه خدمات ارزنده نقش دارندوبه  دنبال تامین انتظارات مشتریان و کسب رضایت آنها هستند.

این رویداد با تجربه موفق در پنج دوره گذشته با استقبال بیش از 500 واحد تولیدی و خدماتی کشور در صنایع مختلف با محوریت موارد زیر ادامه داشت:

  • تحلیل رویکردهای نوین استاندارسازی
  • بررسی و تدوین روش های دستیابی به محصولات و خدمات عالی
  • نقش کیفیت در ارتقا سطح بهره وری سازمان ها و بنگاه های اقتصادی
  • نقش رقابت پذیری و بهبود کیفیت در جلب رضایتمندی مشتریان

شماران سیستم همواره بهبود مستمر در تولید محصولات با کیفیت و ارتقای استاندارد محصولات نرم افزاری خود را  در سطح بین المللی نقشه راه قرار داده، و براین اساس شرکت راهبران شماران به منظور بازرسی و نظارت بر نصب ، استقرار

، آموزش وپیاده سازی پروژه های نرم افزاری از سال 1388 مشغول به فعالیت است.

این همایش در سالن همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی و با ایجاد بستری علمی و آموزشی به پایش کیفیت و مشتری مداری در سازمان ها و ارائه چندین سخنرانی توسط مدعوین، به پایان رسید.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *